Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Gebelik Sırasında İyileşme

Gebeliğin düşük, kürtaj ya da doğum gibi rahatsızlık veren herhangi bir sonucunda, vücut, destek ya da yardımlara çok iyi tepki verecektir. Ona, herhangi bir bunalımdan çıkar gibi, büyük bir sevgi ve özenle yaklaşın. Gül, ıtır, ylangylang ve sandal ağacı yağları, aromaterapi sisteminizi ve duygularınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Günün sonundaki uzun banyo tedavisi için, banyo suyuna bu temel yağlardan biriki damla eklenebilir. Acı verse bile, duygularınızla ilgilenmek iyileşmenin en iyi yoludur. Olaylann üstesinden gelmek ve kendi sikluslarmıza yakınlaşmak için, doğada zaman geçirmeniz bu dönemdeki en iyi iki yoldur.

Her türden yaratıcı çaba mükemmel bir tedavidir ve çoğunlukla konuşulamayan kişisel ve derin duyguları yüzeye çıkarırlar; bu duygular hareket etme, şarkı söyleme, resim yapma ve yazma yoluyla ifade edilebilir.

Bitkisel tedavi, sistemi güçlendirmek ve yeniden dengeye kavuşturmak açısından en yararlı tedavidir. Yemeklere birkaç ince dal biberiye eklemeye ve her gün bir fincan limonlu melisa ya da hafif aslan pençesi çayı içmeye özen gösterin. Rutin olarak bir avuç dolusu aynısafa çiçeği ile kekiği sıcak suyla birlikte banyo suyuna ekleyip antiseptik özelliklerinden dolayı ya nm saat bekletin. İki ay boyunca her sabah ve akşam az miktar suya on damla echinacea özü eklemeniz, bağışıklık sisteminizi güçlendirecektir.

Gebelik Sırasında Görülen Hastalıklar
Fetüs büyüdükçe kadının vücudundaki basınç artar. Herhangi bir şiddetli belirtiyle hemen pratisyeninize görünmelisiniz. Aynı zamanda içgüdülerinize de güvenin, eğer bir şeyler yolunda gitmiyorsa, tatmin oluncaya dek merak etmekten vazgeçmeyin.

logo