Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


FARE BURCU ÇİN FALI

logoAğaç Faresi: 1924, 1984
Ağaç Faresi’nin dostça, dışadönük bir kişiliği vardır ve meslektaşları ve arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Kıvrak bir zekası vardır ve yararlı olabileceğini düşündüğü herhangi bir şeye el atmayı sever. Bir korkusu güvensizliktir, ama zekası ve yeteneği sayesinde bu korkusu genellikle asılsız çıkar. İyi bir mizah duygusu vardır, yolculuğu sever ve ileri derecede yaratıcı doğası sayesinde, yetenekli bir yazar ya da sanatçı olabilir.

Ateş Faresi: 1936, 1996
Ateş Faresi nadiren hareketsizdir ve sonu gelmez bir enerji ve heves kaynağına sahip gibi görünür. İster yolculuk, ister yeni düşünceleri izlemek ya da isterse hararetle inandığı bir neden için kampanya düzenlemek olsun, eyleme katılmaya bayılır. Özgün bir düşünürdür ve önemsiz kısıtlamalarla ya da başkalarının emirleriyle sınırlandırılmaktan nefret eder. Görüşlerinde doğru olabilir, ancak bazen o anın heyecanma kapılarak sonuçlarının ne olacağını düşünmeden çeşitli sorumlulukların altına girebilir. Ancak, esnek bir doğası vardır ve doğru bir destekle yaşamda ilerleyebilir.

Toprak Faresi: 1948
Bu Fare akıllı ve çok dengelidir. Nadiren gereksiz risklere girer ve sürekli olarak parasal durumunu geliştirmeye çalışırken, yavaş yavaş ilerleme ve hiçbir şeyi şansa bırakmama yanlısıdır. Toprak Faresi olasılıkla diğer Fare türleri kadar macerasever değildir ve hakkında çok az şey bildiği bir şeye hızla dalmaktansa, bildik alanlarda kalmayı yeğler. Yetenekli, sevdiklerine karşı vicdanlı ve ilgilidir, ama aynı zamanda kendini biraz fazla düşünür ve yaratmaya çalıştığı imajla ilgili biraz fazla endişelenebilir.