Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Saç

Tabağınızda saç görüyorsanız, adınızın bir dedikoduya karışacağına, bundan dolayı da aile içinde huzursuzluk yaratılacağına, bir müddet evinizden ayrı kalacağınıza, mutsuz günler geçireceğiniz anlamına gelir.

Falda Sakal: Fincanınızda sakal gördünüzse, hiç ummadığınız bir zamanda elinize büyük miktarda mal veya para geçeceğine, evliyseniz, çocuk sahibi olacağınıza, dostlarınız arasında iyilik sever bir insan olarak tanınacağınza delalettir.

Falda Şafak: Falınızda şafk söktüğünü görüyorsanız, bütün sıkıntılarınızdan kurtulup, sıhhatinizin yerine geleceğine, mutlu ve neşeli bir insan olacağınıza delalettir.

Falda Şahin: Telvenizde görülen şahin, vefası olmayan kahirve valiye delalet eder. Şahin, derece ve mertebe itibariyle doğandan aşağıdadır.

Falda Şal: Fincanınızda çıkan şal, zevkinizin gittikçe incelmekte olduğuna işarettir.

Falda Şamdan: Tabağınızda şamdan gözüküyorsa, iyiliklerinizden dolayı çevrenizce hürmet duyulan bir insan olacağınıza delalettir.

Falda Şato: Falınızda şato çıktıysa, işve his hayatınızda başarı kazanacağınıza, bazı dostlarınızdan zarar göreceğine işarettir.

Falda Tabak: Falınızda tabak görmek, kazanç yüzünden büyük sevince işarettir.

Falda Tabanca: Telvenizde tabancayı andırır şekil gördüyseniz, hakkınızda dedikodu yapılacağına veya bir iftiraya uğrayarak, çok büyük üzüntülerle karşılaşanacağınıza işaret eder.

Falda Tablo: Fincanınızda tablo varsa, zevkinizin gittikçe incelmekte olduğuna delalettir.

Falda Tabut: Tabağınızda tabut gördüyseniz, kendinizi büyük bir bedbinliğe kaptırarak, bütün ümitlerinizin söneceğine ve uzun zaman ruh perişanlığı içinde bocalayıp duracağınıza işarettir. Bazen de büyük bir şans eseri olarak bütün yakınlarınızın yardımınıza koşmaları sayesinde işlerinizi yeniden yoluna koyacağınıza da işarettir.

Falda Saç_19.jpg