Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Kedi

Fincanınızda kedi gözüküyorsa, sevdiklerinizle aranızın açılacağına, dostlarınız tarafından ihanete uğrayacağınıza, bir müddet yalnızlık çekeceğinize delalettir.

Falda Kelepçe: Telvenizde kelepçe varsa, bir müddet sevdiklerinizden ayrı kalacağınıza, bun dolayı yalnızlık çekeceğinize, bir meseleden dolayı sıkıntılı günler geçireceğinize yorumlanabilir.

Falda Kemik: Tabağınızda kemik varsa, hayatınızda mühim değişiklikler olacağına ve bu durumun sizi memnun edeceğine delalettir.

Falda Kese: Falınızda kese gözüküyorsa, ömründe ilk defa istifade edeceği bir işin kendisine ait bulunduğuna yorumlanabilir.

Falda Keser: Fincanınızda keser görüyorsanız, elinize geçecek bir miktar para ile kendinize yetebilecek bir ev sahibi olup, ailenizle mutlu bir yaşam süreceğinize işarettir.

Falda Kestane: Falınızda kestane görmek hayra yorulmaz. Sağlık durumunuzun endişe verici olduğu söylenebilir.

Falda Kılıç: Telvenizde kılıç gördünüzse, ağırbaşlılığınız sayesinde etrafınızda saygı * göreceğinize, vazifenizde başarı sağlayıp, mevki sahibi olacağınıza, yeni dostlar edinip, onlardan fayda göreceğinize işarettir.

Falda Kısrak: Fincanınızda kısrak gözüküyorsa, sizin veya bir yakınınızın bir çocuk sahibi olacağına, işlerinizin düzeleceğine, mutlu, sıhhat dolu günler geçireceğinize, iş hayatınızda da başarı kazanacağınıza delalettir.

Falda Kedi_1.jpg