Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Kalkan

Telvenizde kalkan görürseniz, çok yakın bir zamanda sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, evliyseniz, bir çocuk sahib olacağınıza, malmük sahibi olup, zengin bir hayat süreceğinize işarettir.

Falda Kan: Tabağınızda kan görüyorsanız, maddi sıkıntı çekeceğinize, sıkıntılarınızın artacağına, itibarınızın azalacağına işarettir.

Falda Kar: Fincanınızda kar görüyorsanız, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, bozuk olan sıhhatinizin yerine geleceğine, aile içinde de huzura kavuşacağınıza delalettir.

Falda Karga: Tabağınızda karga gördünüzse, birkaç kişinin aleyhinize konuşmasına, dostlarınızla aranızın açılmasına, bir müddet dargın kalacağınıza, uzak bir yerden alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla üzeceğine işarettir.

Falda Karanfil: Telvenizde karanfil gözüküyorsa, bir gönül macerasına kapılacağınıza, dost ve yakınlarınıza yaptığınız iyiliklerden dolayı saygı duyacağınıza, evlenip, mutlu bir hayat süreceğinize, önünüze çıkacak fırsatlardan fayda göreceğinize işarettir.

Falda Karınca: Falınızda karınca görünürse, giriştiğiniz işte başarı kazanacağınıza, kazancınız arttıkça etrafınıza karşı kırıcı hareketerde bulunacağınıza, bu yüzden yalnız kalma durumuna düşeceğinize delalettir.

Falda Karpuz: Fincanınızda karpuz göküyorsa, üzüntünüzden kurtulacağınıza yorumlanabilir.

Falda Kaşık: Tabağınızda kaşık çıkarsa, işinize ehemmiyet verdiğiniz takdirde başarı şansınızın artacağına, bu başarınızdan dolayı saygı duyulan bir kimse olacağınıza işarettir.

Falda Keçi: Falınızda keçi çıktıysa, inatçılığınız yüzünden bazı güçlüklerle karşılaşacağınıza, sebatkarlığın mükafatını göreceğinize, isteklerinizin kısmen de olsa yerine geleceğine işarettir.

Falda Kalkan_58.jpg