Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda İskemle

Telvenizde iskemleyi andırır bir şekil görüyorsanız, halen bekarsanız evleneceğinize, evliyseniz, mutlu bir hayat süreceğinize, mutlu olacağınız bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Falda İstasyon: Falınızda istasyon çıktıysa, yakın bir zamanda bir seyahate çıkacağınıza, iş hayatınızda bocalama devresine gireceğinize, yapmak istediğiniz işlerde zamana ihtiyaç duyacağınıza işarettir.

Falda İzci: Fincanınızda izci görmek, yakında eğlenceli bir seyahate çıkacağınıza, birçok izninin bir mahalde kamp kurmuş olduklarını görerek, birdenbire önüne çıkacak fırsatlardan istifade etmesini bilebilirseniz, hayattan yeniden zevk almaya başlayacağınıza delalettir.

Falda Jandarma: Falınızda jandarma gördünüz ise, daima sizi sevenlerin sizi koruyacağına, dostlarınızdan devamlı iyilik göreceğinize, kendinize olan güveninizin artacağına işarettir.

Falda Jet: Telvenizde jeti andırır şekli görüyorsanız, parlak ve mutlu günerin sizi beklediğine, iş hayatınızda başarı kazanıp, yüksek mevki sahibi olacağınıza, sevinip, hoşlanacağınız bir seyahate çıkabieceğinize delalettir.

Falda Jeton: Fincanınızda herhangi bir jetonu andırır şekil gördüyseniz, bu iyi para kazanacağınız anlamına gelir.

Falda Jilet: Tabağınızda jilet gördünüzse, sıkıntınızın sona ereceğine, yeni edineceğiniz dostlar sayesinde hoşça vakit geçirebileceğinize, mutlu olacağınıza işarettir.

Falda Kabak: Telvenizde kabak görmek, seyahate yorumlanır.

Falda Kabe: Falınızda kabe çıktıysa, büyük sevaplı bir işe neden olmakla yorumlanır.

Falda İskemle_0.jpgFalda İskemle_2.jpg