Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Gözlük

Tabağınızda gözlük görebiliyorsanız, iş ve his hayatınızda tutarsız davranışlarınız yüzünden başarısızlığa uğrayacağınız anlamına gelir.

Falda Gül: Falınızda gül görmek, bekarlar için aşık olacaklarına, ama bu durumda kendilerine dikkat etmeleri gerektiğine, evliler için ise eşleriyle, çocuklarıyla mutlu, sağlıklı, etraflarını, yakınlarını sevindirecek, düşmanlarını çatlacak yaşam sürmesine işarettir.

Falda Gümüş: Falınızda gümüşü andırır bir parlaklık gördünüzse, adınızın bir olaya karışacağına, dost ve akraba arasında bir mevzudan dolayı dargın kalacağınıza delalettir.

Falda Güneş: Telvenizde güneşi andırır göz kamaştırıcı aydınlığı yorumlayabiliyorsanız, sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, olmasını arzu ettiğiniz bir işinizin lehinize sonuçlanacağına işarettir.

Falda Güvercin: Fincanınızda güverci gördüyseniz, üstelik bekar iseniz aşık olacağınıza, düşünceni bu konuyla yorup, iş hayatınızı aksattığınızdan dolayı zarara uğrayacağınıza işarettir.

Falda Haç: Telvenizde haç görmek, büyük bir sıkıntı geçirmekle yorumlanır.

Falda Hamak: Falınızda hamak görüyorsanız, çok yakın bir zamanda deniz bulunan bir bölgeye seyahate gideceğinize işarettir.

Falda Gözlük_0.jpg