Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Gelin

Falınızda gelin görebiliyorsanız, çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza, hiç ummadığınız bir yerden size hediye geleceğine, çok mutu günler gericeğinize işarettir.

Falda Gemi: Tabağınızda gemi görmeniz, çok yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkaçağınıza, sıkıntılı bulunduğunuz durumdan bu yolculuk sırasında kurtulacağınıza, işlerinizin düzeleceğine işarettir.

Falda Gerdanlık: Falınızda gerdanlık gördüyseniz, yeni dostlarınızın sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınız anlamına gelir.

Falda Gergedan: Telvenizde gergedana yorumlanabilecek şekilili farkettiğinizde, cemiyet hayatınızdaki mevkiinizin yükseleceğine, itibarınızın artacağına delalettir.

Falda Geyik: Fincanınızda geyik görürseniz, aile içindeki mutluluğunuzun artacağına, katıldığınız bir toplantıdan sevinç duyacağınıza işaretir.

Falda Gezegen: Tabağınızda gezegeni andırır şekli farkettiğinizde, yabancı bir üikede bulunan bir tanıdığınızdan haber alacağınıza veya iş hayatınızda bocalama devresine gireceğiniz anlamına gelir.

Falda Gitar: Falınızda gitar görmek, bazı kibiliyetlerinizi geliştirmek hususunda dikkatli olmanızı belirtir.

Falda Gelin_0.jpg