Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Füze

Tabağınızda füzeye benzer bir şekil farketmeniz durumunda, iş durumunuzun verimsizliğinden dolayı sıkıntılı durumlara düşeceğinize, bir iftiraya maruz kalacağınıza, bazı kimselerden azar işiteceğinize işarettir.

Falda Gamze: Falınızda gamze görmeniz, sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işaretdir.

Falda Gar: Telvenizde gar görüyorsanız, tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak dönebileceğinize delalettir.

Falda Garson: Fincanınızda garson olarak değerlendirebileceğimiz bir insan şekli gördüyseniz, olmasını beklediğiniz bir işinizin biraz daha sürüncemede kalacağına, bu yüzden hayalinizin olması için zmana ihtiyacınız olduğuna işarettir.

Falda Garaj: Tabağınızda garaj gördüyseniz, iş hayatınızda başarı kazanıp, gelirinizin artacağına veya kısa bir yolculuğa çıkıp, yolculuk sonunda sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza yorumlanabilir.

Falda Gardrop: Telvenizde gardrop görmek, nişanlanmaya, evlenmeye veyahut mevkiinizin yükseleceğine delalettir.

Falda Gazete: Falınızda gazete görebiliyorsanız, beklediğiniz haberin gecekiceği ama, bir başka işle ilgili haber alıp, sevineceğinize yorumlanabilir.

Falda Gebe: Fincanınızda gebe bir kadını andırır şekil farkettiyseniz, giriştiğiniz işte başarı kazanıp, etrafınızca takdirle karşılanacağınıza, malmülk sahibi olacağınıza, yuva kurup, mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

Falda Gece:Telvenizde sanki hiç bir şey görememiz, yani geceyi andıran bir yoruma sahipseniz, sıkıntılı bulunduğunuz durumunuzun bir süre daha süreceğine, kısa bir süre daha zorluklara göğüs germeniz gerekeceğine delalettir.

Falda Füze_8.jpg