Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Fener

Falınızda fener gördüyseniz, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan size yakın olan birinin yardımıyla kurtulabileceğinize veya sporla ilgilenen biriyseniz, sevinebileceğiniz sonuçlar duyabileceğinize yorumlabilir.

Falda Fes: Fincanınızda fes görmek, çok yakın bir gelecekte hayırlı bir yatırım, iş teşebbüsüne geçebileceğinize veya işle ilgili seyahete çıkabileceğinize delalettir.

Falda Fıçı: Telvenizde fıçı görüyorsanız, dalgınlığınıza veya gece aleminden kurtulamadığınız dolayı başınızın belaya girebileceğine, katıldıığmz bir toplantıdan üzgün döneceğinize işaret olabilir.

Falda Fındık: Falınızdaki şekillerden birkaçını fındık olarak yorumluyorsanız, yaptığınız bir dedikodudan dolayı sevdiklerinizle aranızın açılacağına, bu da yakınlarınız arasında sizinle ilgili olumsuz söylentiler yaratacağından, biraz daha dikkatli olmanız anlamına gelir.

Falda Fırın: Telvenizde fırına yorumlanabilecek şekil gördüyseniz, üzerinize almış olduğunuz önemli meselelerin üstesinden geleceğinize, şansınızın açılacağına, işlerinizde başarı sağlayıp, şöhret sahibi olacağınıza işarettir.

Falda Fıstık: Falınızda fıstık görüyorsanız, yakınınızdaki birinin rahatsızlık geçirebileceği veya çok konuşmanız yüzünden sosyal yaşantınızın çıkmaza gireceğine delalettir.

Falda Fil: Fincanınızda fil gördüyseniz, işlerinizde başarı kazanıp, malmük sahibi olacağınıza veya bir yakınınızdan size miras kalacağına işarettir.

Falda Fener_3.jpg