Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Diş

Telvenizde diş görmek, alacamız bir haberin sizi fazlasıyla üzeceğine, kısa bir rahatsızlık geçirebileceğinize işarettir.

Falda Dolap: Tabağınızda dolap görmek, işlerinizin iyiye gittiğine, elinize bol miktarlarda para geçeceğine delalettir.

Falda Duvar: Fincanınızda duvar gördünüzse, yeni tanıştığınız birinin yapmaya karar verdiğiniz bir işten sizi caydıracağı anlamı çıkarılabilir.

Falda Düğme: Telvenizde düğme gördüyseniz, giriştiğiniz işte başarı sağlayamayacağınıza, başarısızlığınızın artabileceğine işarettir.

Falda Dürbün: Falınızda dürbün gördüyseniz, uzun bir zaman sonra umulmadık derecede güzel ve sevinip, mesut olabileceğiniz olaylara karşılaşabileceğiniz anlamına gelir.

Falda Dükkan: Fincanınızda dükkan görmek, işlerinize gereği kadar önem vermediğinizden, zarara uğrayabileceğinize, bu yüzden daha dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Falda Ebe: Falınızda ebe görmek, bekar iseniz evlilik hazırlıklarına girişebileceğinizi, evli iseniz, bir çocuğunuzun olabileceğine işaret sayılabilir.

Falda Ecnebi: Telvenizde sizce yabancı uyruklu biriyle karşılaştığınız görünüyorsa, iyi dostlar edinip, sevdiklerinizle aranızın düzeleceğine, sizi fazlasıyla heyecanlandıracak olaylara tanık olabileceğinize işaretir.

Falda Efe: Fincanınızda efe görmek, bazen düşüncesizce hareket etmekte olduğunuza veya kendinizden fazla emin olduğunuzdan, tutarsız hareketlerde bulunduğunuzu, bunların da çevrenizdekilerce tasvip edilmediğini gösterir.

Falda Diş_15.jpg