Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Değirmen

Fincanınızda değirmen gördünüz ise, adınızın bir dedikoduya karışacağına, bundan üzüntü duyacağınıza, gerçeklerle uğraşmayıp, hayalier peşinde koştuğunuz müddetçe hayatınızın bir boşluk içinde geçeceğine işarettir.

Falda Dehliz: Dehlize girdiğini görenin eline haram mal, para geçeceği bellidir.

Falda Demiryolu: Falınızda demiryolu görmek, iş dolayısıyla çıktığınız seyahatten memnun ve mutlu olarak döneceğinize işarettir.

Falda Deniz: Telvenizde deniz gördüyseniz, olmasını çok arzu ettiğinz bir şeyin olacağına, sıhhatiniz ile ilgili probleminiz varsa, eski sağlığınıza kavuşacağınıza, bekarsanız, bir yuva kuracağınıza, yuva kurmuş iseniz, mutlu ve sıhhat dolu bir ömrü sevdiklerinizde beraber geçireceğinize işarettir.

Falda Deniz kızı: Tabağınızda deniz kızı görmek, çok hayalperest ve romantik bir insan olduğunuzu, bu yüzden de hayatta çok acı çektiğinizi, böyle giderseniz daha fazla acı çekeceğinize, hayale kapılıp, umutlanmamanız gerektiği hususunda size .bir ihtar sayılır.

Falda Dere: Fincanınızda dere gördüyseniz, eğer bekar iseniz, aşık olacağınıza, evli iseniz, mutlu bir hayat sürüp, iş ve his hayatınızda başarı kazanacağınıza işarettir.

Falda Dev: Falınızda dev çıktıysa, aleyhinize düşünenlerden, sizi sevmeyenlerden sevdiklerinize ve size zarar gelebilir. Bu yüzden çevrenizdekilere, arkadaşlarınıza veya size arkadaş görünmek isteyenlere dikkat edin.

Falda Direk: Falda direkler görmek, yüksek mevkilere ve devletle işlerinizin olabileceğine işarettir.

Falda Değirmen_0.jpgFalda Değirmen_3.jpgFalda Değirmen_1.jpg