Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Damat

Fincanınızda kendinizi damat olmuş gördüyseniz, saflığınızdan yararlanmak isteyen bazı kimselerin zararını göreceğinize, bu yüzden boşboğazlık etmemeniz gerektiğine işareti r.

Falda Dans: Tabağınızda kendinizi dans ederken gördünüz ise, istemeyerek katıldığınız bir toplantıdan gayet memnun bir şekilde ayrılacağınıza, işlerinizde üstün gayret sarfed>D, başrı kazanacağınıza işarettir.

Falda Dantela: Telvenizde dantela görmek, baz> hareketlerinizi düşüncesizce yapıldığınızı, bugünden itibaren daha temkinli davranmanız hususunda size bir ihtar sayılır.

Falda Dansöz: Falınızda dansöz görmek, çok hayırlı bir haber alacağınıza işarettir.

Falda Davul: Fincanınızda davu! görmek, hiç beklemediğimiz, ama sevineceğiniz bir haber alacağınıza veya hiç ummadığımız bir yerden size bir hediye geleceğine işaret sayılır.

Falda Dayı: Tabağınızda dayınızı gördünüzse, girmiş olduğunuz sıkıntılı durumdan aile büyüklerinizin yardımı iie kurtulacağınıza, onların büyük iyiliğini göreceğinize işarettir.

Falda Dede: Falınızda dede gördüyseniz, çok yakında bir aile büyüğünüzün sizi ziyarete gelebileceği veya sizin onu ziyaret edeceğiniz anlamına yorumlanabilir.

Falda Define: Telvenizde define gördüyseniz, sıhhatiniz bozuksa, eski sağlığınıza kavuşabileceğinize, bir yakınınızdan size miras kalabileceğine, dargın olgunuz kimselerle barışıp, onlardan iyilik göreceğinize işarettir

Falda Damat_1.jpg