Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Çeşme

Fincanınızda çeşme görmek, şansınızın açılacağına, işlerinizin yoluna gireceğine. bütün sıkıntılarınızdan kurtulup, refaha kavuşacağınıza işarett’r.

Falda Çiçek: Telvenizde çiçek görmek, sevgi ve itibarınızın artacağına, hiç ummadığınız birinden yaroım alacağınıza işarettir.

Falda Çivi: Tabağınızda çivi görmek, büyük bir ihtimalle çocuk sahibi olacağınıza veya b;r misafirinizin size gelerek, uzun müddet kaiacağına işarettir.

Falda Çizme: Falınızda çizme görmek, uzun ve ferah bir yolculuğa çıkmanıza işarettir.

Falda Çocuk: Telvenizde çocuk görmek, aile hayatınızın mutluluk içinde geçeceğine, üzerinizdeki kederli havadan kurtulup, neşeli bir hal alacağınıza işarettir.

Falda Çorap: Fincanınızda çorap gördüyseniz, alakanız olmadığı halde bir dedikoduya karışacağınıza işarettir.

Falda Çöküntü: Telvenizde çöküntü görmek, bir habere canınızın sıkılacağını gösterir.

Falda Dağ: Falınızda dağ görmek, olmasını istediğiniz işinizin olacağına, işlerinizde başarı gösterip, yükseleceğinize, malmülk sahibi olup, refah bir hayat süreceğinize işarettir.

Falda Dalga: Telvenizde dalgalar gördüyseniz, hilekar, düzenbaz, üçkağıtçı biriyle tanışacağınıza, bu kimse ile iş yaptığınız takdirde zarara uğrayabileceğinize işarettir. Bu yüzden sosyal yaşantınıza ve iş ilişkilerinize biraz daha özen göstermenizi öneririz.

Falda Çeşme_33.jpg