Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Cenaze

Tabağınızda cenaze görmek, hoşlanmadığınız kimselerin sizi ziyarete geleceğine, konuşulan konuların sizi sıkacağına işarettir.

Falda Cehennem Falınızda cehennem gördüyseniz, bu sıkıntıya ve aile içindeki ge çimsizilğe işarettir.

Falda Cetvel: Falınızda cetvel germek, hayatta dürüst davrandığınız takdirde elinize birçok fırsatlar geçeceğini gösterir.

Falda Cezaevi: Fincanınızda cezaevi görmek, yaptığınız işte muvaffak olup, şan ve şeref kazanacağınıza işarettir.

Falda Cezve: Telvenizde cezve görmek, hiç hoşlanmadığınız bir toplantıya katılacağınıza, mutlu olacağınız yerde üzüntü duyacağınıza işarettir.

Falda Civciv: Tabağında civciv görmek, ister erkek, ister kadın olun, mutlu bir evlilik yapacağınıza, çolukçocuk sahibi clup, sıhhat dolu günler geçireceğinize işarettir.

Falda Cımbız: Fincanınızda cımbız görmek, ugünlerde etrafınızdakilerden bazı sözler duyarak, üzüleceğiniz, gösterir.

Falda Cüce: Falınızda cüce birini gördüyseniz, bir yolculuğa çıkacağınıza, yolculuk esnasında tanıştığınız biriyle sıkıntılı anlar geçireceğinize işarettir.

Falda Cüzdan; Telvenizde cüzdan görmek hayra alamettir.

Falda Cumba: Tabağınızda cumba görmek, sizin hakkınızda dedikodu yaptıklarına işarettir.

Falda Cumhurbaşkanı: Falınızda bulunduğunuz ülkenin cumhurbaşkanını görmek çok güzel, uğurlu olarak açıklanabilir. Ve de ne arzu ediyorsanız, bütün arzularınızın yerine geleceğini gösterir.

Falda Çadır: Falınızda çadır gördüyseniz, sevineceğiniz, hoşunuza gidecek bir yolculuğa çıkacağınıza veya başka bir yere taşınıp, muhit değiştireceğinize, bu değişiklikle de mutlu olacağınıza işarettir.

Falda Çağlayan: Telvenizde çağlayan görmek, girişeceğiniz bir işte başarı kazanıp, şan, şöhret sahibi olacağınıza, mevki sahibi birinden yardım göreceğinize, sıkıntılı günlerinizi atlatacağınıza delalettir.

Falda Cenaze_0.jpg