Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Buğday

Falınızda buğday gördüyseniz, ailenizin kalabalıklaşacağı, yani bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir.

Falda Cadı: Falınızda cadı gördünüzse, ömrünüzün uzun olacağına, yarım kalmış işinizin birinin yardımı sayesinde halledileceğine işarettir.

Falda Cadde: Telvenizde cadde gördünüzse, iyi ve kötü yanlarını düşünmeden girdiğiniz bir işte başarı kazanamayıp, ne yaptığınızı bilmeyen bir insan durumuna gireceğiniz anlamına gelir.

Falda Cami: Tabağınızda cami gördüyseniz, varlıklı bir insanın yardımıyla sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.

Falda Cam: Fincanınızda cam veya şeffaf bir şey gördüyseniz, bir iş dolayısıyla hiç de itimat etmediğiniz biriyle işbirilği yapmak, zorunda kalacağınıza işarettir.

Falda Canavar: Falınızda canavar görmek, hiç beklemediğiniz bir yerden sizi üzecek bir haber alacağınıza, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir.

Falda Cenin: Telvenizde cenin görmek, bugünle/de kendinizi derecesiz bir kaderin etkisine kaptırarak, elinizin hiç bir iş tutmayacağına, dolayısıyla da maddi zararlara uğrayacağınıza işarettir.

Falda Cennet: alınızda cenneti gördüğünüzü ummak, dünyada gayet rahat ve mesut bir hayat süreceğinize ve her ne murat ediyorsanız, hepsine kavuşacağınıza delalettir.

Falda Ceket: Fincanınızda ceket gördüyseniz, bir hata yüzünden yakınlarınızın güvenini yitireceğinize, asıl hatayı siz yapmadığınız nalde, zan altında kalacağınıza işarettir.

Falda Cellat Telvenizde cellat görmek, elması gereken işlerinizin sürüncemede kalacağına, bazı kimselerden zarar göreceğinize işarettir.

Falda Buğday_0.jpg