Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Boğa

Fincanınızda boğa gördüyseniz, ev ve iş hayatınızda güçlü bir insan olacağınıza, giriştiğiniz her işte başarı kazanıp, ün sahibi olacağınıza, güçlü dostlar edinip, onlardan fayda sağlayacağınıza işarettir.

Falda Boncuk: Tabağınızda boncuk görmek, olmasını istediğiniz bir işinizin olacağına, istediğinizin yerine geleceğine, çok sevdiğiniz birine çok yakın bir zamanda kavuşacağınıza işarettir.

Falda Boru: Telvenizde boru görmek, fena ve üzücü bir haber alınacağına işarettir.

Falda Boynuz: Falınızda boynuz gördüyseniz, bir dedikoduya adınızın karışacağına, bir tanıdığınızın rahatsızlığının son safhaya girdiğim öğreneceğinize, sonuçta da üzülebıleceğinize işarettir.

Falda Bulut: Tabağınızda bulut görmek, giriştiğiniz işte başarı kazamo, yükseleceğinize, etrafınızda ‘takd:rle karşılanacağınıza işarettir.

Falda Burun: Fincanınızda burun görmek,etrafınızda takdir görüp, itibarınızın artacağına ve uzun ömürlü olacağınıza işaretir.

Falda Buzağı: Falınızda buzağı görmek, kişinin erke çocuğu olacağı anlamına gelir.

Falda Bozkır: Telvenizde bozkır görmek, iç dünyanızın feraha kavuşacağına, darlıktan kurtulup, bolluk ve berekete erişeceğinize, şayet hasta iseniz, tez zamanda şifa bulacağınıza işarettir.

Falda Börek: Tabağınızda börek görmek; bolluk ve sevinçle yorumlanır.

Falda Böğürtlen: Telvenizde böğürtlen görmek, işlerinizde büyük bir ilerleme kaydedeceğinize, aşk hayatınızın başarısızlıkla neticeleneceğine işaret eder.

Falda Boğa_0.jpg