Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Bayrak

Faimızda bayrak görmek yükselmeye işarettir.

Falda Bebek: Fincanınızda bebek görmek, çok kısa bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacağınıza, hiç ummadığımız bir yerden elinize biraz para geçeceğine, bundan dolayı sıkıntılarınızın biraz hafifleyeceğine işarettir.

Falda Bekçi: Falınızda bekçi gördüyseniz, yakın bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacağınıza, durumunuz bozuk ise düzeleceğine, aileniz arasında aranızın bozuk olduğu kimselerle iyi ilişkiler içerisine girip, bundan fayda göreceğinize işarettir.

Falda Berber: Fincanınızda berber görmek, kısa bir müddet için bile olsa sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

Falda Beşik: Tabağınızda beşik gördüyseniz, bekarsanız, çok yakın zamanda evlenip, yuva kuracağına, evliyseniz, kısa zaman sonra çocuk sahibi olacağınıza yorumlanabilir.

Falda Biber: Telvenizde biber gördüyseniz, kendinize dikkat etmediğiniz takdirde sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

Falda Biblo: Falınızda biblo görmek, yaptığınız bazı hareketlerin etrafınızdaki dostlarınız ta rafından iyi karşılanmadığı hakkında size bir işaret sayılır.

Falda Bilezik: Fincanınızda bilezik gördüyseniz, girişeceğiniz bir işte başarı kazanamayacağınıza. bu yüzden man sıkıntılara gireceğ nize işarettir. Eğer rüyanızda birine bilezik hediye ediyorsanız, üstünüze almış olduğunuz bir vazifeyi başarıyla yerine getireceğinize, bu yüzden etrafınızda takdir edileceğinize işaret olabilir.

Falda Bisiklet: Falda bisiklet görmek, kader ve sıkıntı işaretidir.

Falda Bıçak: Telvenizde bıçak gördüyseniz, yapmanız gereken bir işi yapmadığınızdan dolayı sıkıntıya gireceğinize, hiç aklınıza gelmedik bir tanıdıkla karşılaşıp, bu yarım kalmış işinizi onun sayesinde halledeceğiniz anlamına geiir.

Falda Bayrak_0.jpg