Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Balık

Fincanınızda balık gördüyseniz, girişitğiniz işte başarı sağlayıp, maimü!k sahibi olacağınıza, askıda kalmış işlerinizi halledip feraha kavuşacağınıza, dargınız olduğunuz kimeslerle barışıp, onlardan Dayak yardım göreceğinize işarettir.

Falda Baion. Tabağınızda baion gördüyseniz, mantıksızca hareketler yaptığınız anlamına gelir. Bu yüzden size yapılacak mantıksazca önerileri reddetmenizin en doğru hareket olacağı anlamında bir uyarıdır.

Falda Balta: Falınızda balta gördüyseniz, sizi sevmeyen veya sizden hoşlanmayan bazı kimselere karşı üstünlük sağlayacağınıza, kısa da olsa ailenizden ayrılacağınıza, bu yüzden bazı tatsız olaylara sebep olacağınıza işarettir.

Falda Balyoz: Telvenizde balyoz görmek, uzun bir müddet ağır mesuliyetli işlerin altına girerek, çok yorulacağınıza, fakat buna zamanla alışıp, sonunda rahatlayacağınıza delalettir.

Falda Baraka: Falınızda baraka görmek, üzücü bir olayla karşılaşarak, gündengüne yoksullaşacağınıza, baile saadetinizin sarsıntılar geçireceğine işarettir.

Falda Bardak: Fincanınızda bardak gördüyseniz, kısmetinizin açılacağına, girişeceğiniz bir işte başarı kazanıp, durumunuzu düzelteceğinize işarettir.

Falda Baston: Telvenizde bastan görmek, girişeceğiniz bir işte sizden daha tecrübeli birine ihtiyaç duyacağınıza, tek başına girişirseniz, başarı şansınızın azalacağına işarettir.

Falda Bavul: Tabağınızda bavul görmek, seyahata çıkacağınızı gösterir. Aynı zamanda bu sık sık ev değiştirebileceğinize de delalettir.

Falda Balık_0.jpg