Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Arslan

Fincanınızda arslan örmek, sizden üst bir insandan kötülük göreceğinize, resmi bir işinizin aleyhinize sonuçlanabileceğine yorumlanır.

Falda Âsâ: Tabağınızda asa görmek, iş dolayısıyla çıktığınız bir seyahatten eliniz boş dönebileceğinize, iş için yapmanız gereken seyahatin boşuna olacağına işarettir.

Falda Askı: Falınızda bir askı gördüyseniz, bu aralar iş ve his hayatınızda tedirli davranmanız gerekebileceğine yorumlanabileceğininden dikkatli olmanızı öneririz.

Falda At: Falınızda at görmek, gönülden olmasını arzu ettiğiniz bir işin olacağına, varlık sahibi olacağınıza işarettir.

Falda Avize: Fincanınızda avize görmek, iş hayatınızda yükseleceğinize delalettir.

Falda Ay: Telvenizde ay görmek, giriştiğiniz bir işte başarı kazanıp, adınızı duyuracağınıza, bekar iseniz, evlenip, mutlu bir yuva kuracağınıza, yaşlıysanız, büyük bir mirasa konacağınıza, daha sonra gitmeyi planladığınız bir seyahate vaktinden önce gidebileceğinize işareti r.

Falda Ayva: Falınızda ayve görmek, sıhhatinizin bozulabileceğine veya işinizde başarı sağlayıp, kaydadeğer kazançlar temin edebileceğinize yorumlanır.

Falda Ayakkabı: Tabağınızda ayakkabı görmek, bekarsanız evleneceğinize, iş, güç sahibi olup, mutlu bir yuva kurabileceğinize, yolculuğa çıkıp, memnun döneceğiniz anlamına gelir.

Falda Ayna: Fincanınızda ayna görebilmek, bir dileğinizin yerine geleceğine, mutlu, neşeli olmanızın devam edeceğine delalettir.

Falda Baca: Falınızda baca gördüyseniz, sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, ileride başarı sağlayacağınıza, giriştiğiniz işin üstesinden gelebileceğinize işaretir.

Falda Arslan_0.jpg