Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Alyans

Falınızda alyans görebiliyorsanız, üstelik bekarsanız, evlenemizin biraz uzun sürebileceğine, evliyseniz, eşinizin önem vrdiği bir günü unuttuğunuzdan, aranızın açılacağına anlamına gelir.

Falda Alev: Telvenizde alevi çağrıştırabilecek şekiller görmek, hayatınızın dürüstlük ve doğruluk içinde geçeceğine, giriştiğiniz hemen her işte başarı sağlayacağınıza, mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Falda Anne: Fincanınızda annenize benzer bir şekli farketmek, geçirdiğiniz zor günlerin sona ereceğine, birçok kimseden yardım görüp, İŞ ve aile hayatınızın düzeleceğine işarettir.

Falda Anahtar: Tabağınızda anahtara andırır şekilleri farkediyorsanız, sıkıntılı günlerinizin sona erip, refah bir hayat yaşayacağınıza, birçok kimseye iyilik yapıp, onların sorunlarını gidereceğinize işarettir.

Falda Anıt: Falınızda anıt gördünüzse, herhangi bir şeyden dolayı vermiş olduğunuz adağınızı yerine getirmeniz, getirmediğiniz takdirde büyük zararlara uğrayacağınıza işarettir.

Falda Apartman: Tabağınızda çok katlı bina, yani apartmana benzer yapılar gördünüzse, beklediğiniz bir yerden elinize büyük miktarda para geçeceğine, bu para veya mal sayesinde refah bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Falda Araba: Falınızda görebileceğiniz herhangi bir araba, kısa sürebilecek bir rahatsızlığınıza işarettir.

Falda Arı: Telvenizdeki arı olabileceğine yorumlanabilecek şekiller, iş hayatınızın zorlu, fakat kazançlı bir devreye gireceğine, başardığınız bir işten dolayı adınızın duyulacağına, meşhur, tanınmış bir insan olacağınıza, bekarsanız, evlenip, mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

Falda Alyans_0.jpg