Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Ağustos böceği

Falınızda sanki parlakça bir böcek farkedebiliyorsanız, bu genellikle gönlünüzün ferahlayabileceğine işaret olabilir. Ancak Batılı falcılar, Doğulular ve islami falcıların aksine, ağustos böceğini pek hayra yorumlamazlar! Bunlara göre, hastanız varsa, ağırlaşacaığna, uzaktan iyi olmayan bir haber alacağınıza veya mutlu günlerinizin sonuna geldiğiniza işarettir.

Falda Aşçı: Falınızda beyazlar içinde, sanki bir aşçıyı andırır kişi görebiliyorsanız, gördüğünüz bolluk, refah ve saaadeti işaret sayılabilir.

Falda Akrep: Fincanınızda akrebi andırır bir böcek gördünüzse, sizden hoşlanmayan birinin aleyhinize çalıştığına işarettir.

Falda Akordion: Telvenizde bir müzik aleti olan akordionu andırır şekil farkettiğinizde, itinayla tasarladığınız bir işinizin arzunuza uygun bir şekilde neticelenmeyeceğini gösterir. Bu, tam gönlünüze göre, sizi mesut edebilecek eş bulabileceğize de delalet sayılabilir.

Falda Altın: Falınızda her ne şekilde olursa olsun altına yorumlanabilecek bir şekil gördüğünüzde, girdiğinizde işte katiyyetle zarraa uğrayabileceğinize, hükümetle ilgili bir işinizde başarı sağlayamayıp, bundan dolayı üzüleceğinize de yorumlanabilir.

Falda Alet: Tabağınızda herhangi bir alete benzer şeyler farketmek, şu günlerde çok kârlı bir iş teklifi alıp, kâr edeceğinize, giriştiğiniz bir işte başarı sağlayıp, mutlu olabileceğinize işarettir.

Falda Ağustos böceği_54.jpg