Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Ezoterik Örgütler

Illuminati kuramcıları ve ezoterik ilahiyatçıları, ortaçağlara ait simya sırlarını iyi bilir ve bunları kendi işlerinde kullanırlar. Bir çeşit zihinsel büyü formu olarak maddeyi ruha dönüştürür, kafası karışmış kişileri karşıtlıklar içerisinde kararsız bırakır ve insan aklını; farklılıklar içerisinde birlik durumuna getirirler.
Bu aslında İlluminati’nin büyük çalışmasıdır, Tarot falı gibi çok eski yıllara dayanan, insanoğlunu aydınlatma ve dünyayı dönüştürme planıdır. Eğer bu çalışma başarıya ulaşırsa, insanlar kendi rızaları ve hevesleri ile siyahın beyaz, beyazın siyah olduğunu, aydınlığın karanlık olduğunu veya tersini, erkeksi olanla kadınsı olanın birbirine denk olduğunu, kendilerini kontrol edenler her ne ise ya da her kim ise onların söyledikleri şeyin Tanrısalar, bunu yapanlara karşı olağanüstü bir kızgınlık ve öfke duyacaklardır. O kadar ki kendilerine eziyet eden bu şeytani gruba ‘Illuminati’ karşı topluca isyan edecekler ve onları yerle bir edeceklerdir.

adalet-tarot-fali-kartiZihinleri Kontrol Etmek Üzere Geliştirilen Esrarengiz Teknolojiler Gerçeğin tamamının asla halka söylenmemesi, eğer soy lenmek zorunda kalınırsa da asla ne olduğu anlaşılamayacak şekilde karışık ifade edilmesi, bizim gözetmenlerimiz olan komplocuların üzerinde özenle durdukları konulardan biridir. Bunu sağlamak amacıyla şeytan ve havarileri yüzyıllar boyunca, özellikle de 20. yüzyılda, insanların zihinlerini kontrol etmek üzere çok detaylı teknolojiler geliştirmişlerdir. Zihin kontro’ lünü, şeytani ruhlu ajanlarla, kendilerini kültürel seçkin ilan etmiş kimselerle ve kötü yola düşmüş sefih medya patronlarıyla (TV, film, gazete, dergi, müzik, sanat, din ve eğlence dünyasının patronları ile) tam bir işbirliği içerisinde başarırlar.

İllüminati komplocularının ve onların gönüllü ajanlarının, insanları ikna etmek ve gerçekleri perdelemek için organize ettikleri eylemler sürecine propaganda ismini veriyoruz. 1928 yılında Walter Bemays, Propaganda isimli bir kitap yayımla mıştı. Bu kitapta insanların zihninin nasıl kontrol edildiğini ve yönlendirildiğini açıklıyordu. Bemays şöyle yazıyordu:

“Toplumun görünmeyen mekanizmalarını kendilerine göre yönlendiren kişiler, aslında ülkenin gerçek yöneticileri olan gizli hükümetin üyeleridir. Bizim zihinlerimiz, ağız tatlarımız ve fikirlerimiz, çoğunlukla asla adlarını işitmediğimiz kişiler tarafından şekillendirilir ve yönlendirilir.”