Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Evcil Hayvanlar

Evcil Hayvanlar


Kedi
Kediler sahiplerini seçen hayvanlardır. Kediler
bize yerkürenin bilgelik ve bereketinden nasıl ya rarlanacağımızı gösterirler. Eğer yaşamdan zevk al maktan, başarı kazanmaktan korkuyor ve mutluluğu hak etmediğinizi düşünüyorsanız bir kediyle tanışmalı m siniz. Kediler dünyada en fazla beslenen evcil hayvanlar Tmk dır. Dünyanın iyi bir yer olduğuna inanmıyorsanız ya da K geleceğinizden ümidiniz yoksa ve kedileri sevmiyorsanız jM muhakkak bir kedi alm. Kedilere karşı alerjiniz varsa kedi figürlerinden de yararlanabilirsiniz Kediler doğurganlık güçlerini kontrol ederler. Bu nedenle pek çok kültürde kedi figürleri tanrıçalara ayrılmıştır.
İçinizdeki psişik gücü keşfetmek veya göstermekten korkuyorsanız kediler size bu konuda yardımcı olacaklardır. Beyaz kedi uğur ve mutluluk, sarı kedi para ve servet, siyah kedi ise psişik koruma sağlar.

Köpek
Köpekler insanların en eski dostlarındandır. Köpekler ataları kurtlardan insanlarla olan ilişkileri açılarından ayrılırlar. İnsanlar her ne kadar köpekleri evcilleştirdiklerini söyleseler de, içinde ev cileştirme geleneği olmayan Kızılderili kabilelerinde bile Avrupa istilası öncesi köpeklerin bulunduğu bilinmektedir.
Köpekler sadık dost ve koruyucularımızdır. Onların en büyük görevleri psişik rehberliktir. Bu hayvanlar canlılar ve ölüler âleminde kolaylıkla seyahat ederler. Bazı kültürlerde insanlar köpeklerin öbür dünyadaki rehberliklerinden yararlanmak için köpekleriyle beraber gömülürler. Şaman inancında köpekler öbür
dünyanın sınırlarını koruyarak kimin geçeceğine karar verirler.
Evlerimizde ailemizi korumaları için beslediğimiz köpekler ev ve ailemizi ayrıca kötü ruh ve nazardan korurlar. Evinizde köpek beslemeseniz bile onların resim ve biblolarını psişik koruma için çevrenizde bulundurunuz. Çalışma yaparken etrafta köpek resimlerinin olması uygulamayı çok güçlendirir.

At
Atlar sadece binek hayvanı değillerdir. İnsanların değişim ve gelişimine aracı olurlar. Atların insan topluluklarına katılmalarıyla tarihin akışı değişmiştir. Geleneksel felsefede hayvanlar arası psişik gücü en yüksek olan hayvanlardır.
At binmek insan ve hayvan güçlerinin birlikteliğine en güzel örnektir. Bir atm yanında bulunmak bile insanın gücünü artırır.
Atlar ayrıca insanın özgüvenini artıran hayvanlardır. Hayallerinizi gerçekleştirmekte zorlanıyorsanız kendinize bir at heykelciği edinin veya at figürlü bir kolye takın. Psişik güç vermenin yanında atlar kadın ve erkeklerde cinselliği artırırlar.

tarot falı bak Sundu…