Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Ekim ve Kasım aylarında doğan Akrepler

Zodyak’ın sekizinci burcudur. Kişiliği sabittir. Önceden tahmin edilemez hareketleri insanı şaşırtır. Sezgileri oldukça güçlü, analizleri çok doğrudur.

Akrepler ya çok severler ya da hiç sevmezler. Sevdikleri birini ne olursa olsun sevmeye devam ederler. Ama sevmedikleri biri, ne yaparsa yapsın asla sevgilerini kazanamaz.

Hayal dünyaları inanılmaz güçlüdür ve hayallerinin peşinde koşarlar. Tutkulu, korkusuz, hırslı, zeki ve derin insanlardır. Ama aynı zamanda kurnaz, sinsi ve tehlikeli olabilirler.

Aşklarını yoğun yaşarlar ve romantik olurlar. Bağlılıkları çok güçlüdür. Erotizme ve sekse düşkündürler. İlişkilerinde cinsellik her zaman ön plana çıkar. Kıskanç ve şüpheci olurlar. Aldatılmaya tahammülleri yoktur.

Akreplerin en etkileyici yönleri bakışlarıdır. Bakışları ile âdeta insanları kontrolleri altına alırlar. Gözlerinde bir derinlik vardır.

Kurallara sıkı sıkıya bağlı olmalarıyla da bilinirler. Toplum yaşamında kuralların vazgeçilmez olduğunu düşünürler. Kendileri başka insanların haklarına saygı duydukları gibi başkalarının da onların haklarına saygı duymalarını beklerler.

Ekim ayında doğan Akrepler
Güçlü bir ses tonuna sahiptirler. Tane tane konuşurlar ve insanları genellikle kolay ikna edebilirler. Konuşurken el ve kollarını oldukça fazla kullanırlar.

Kasım ayında doğan Akrepler
İnsanlar Kasım ayında doğan akreplerle rahatlıkla dertlerini ve sırlarını paylaşabilir. Bu nedenle çoğu zaman kendilerini insanların dertlerini dinlerken ve onlara tavsiyeler verirken bulurlar ve bunu zevkle yaparlar.

2015 Akrep İçin Sabır Yılı Olacak
2015 yılı Akrepler için sabretme ve sabrı öğrenme yılı olacak. Çok sabır göstermeleri gereken detaylı ve uzun vadeli işlere girişecekler.

Aşk hayatlarında ya da aile hayatlarında, sabırlarını test edecekleri gergin zamanlar yaşayabilecekler.

Güvendikleri, bel bağladıkları bazı insanların aslında ne kadar güvenilmez olduklarını görecek, işlerini devam ettirebilmek ve para kazanabilmek uğruna ilişkilerini kesmeden sabırla bu insanlarla görüşmeye konuşmaya devam edecekler.

Zaman zaman sabır göstermeleri gereken anlarda sabırsız davranışlar sergileyecek ve hiç de istemedikleri sorunlarla karşılaşabilecekler.