Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Doğru Çocuk İlişkisi

Son zamanlarda, hatta 2000lerden sonra doğan çocuklar oldukça zeki ve hareketli. Ebeveynler, bu çocuklarda eski yöntemlerin işe yaramadığını görüyorlar. Bu yeni çocuklara nasıl davranmalıyız?

Sevgililer, bu soru aslında en kıymetli sorulardan biri. Çünkü yeni enerjide zorlayıcı ilişkilerden birisi de anne baba ve çocuk ilişkisi. Bizler şunu farkmdalıkla bilmenizi isteriz ki 20001i yılların çocukları, yeni doğanları, sizin gençliğinizde bildiğiniz bebeklerden çok daha zeki, aksi, huysuz ve sevecen olmaktalar. Aslında geliş amaçlarına göre, rolleri gereği bu tarz bir varlığa bürünmekteler.

Hareketli ve inatçı ruhlara sahip çocuklar sıklıkla yeniçağda görülmektedir. Bunlar evrenin akışı içinde sizlere zorlayıcı bir ilişki sunmakla beraber yeni enerjinin getirmiş olduğu bir farkmdalığı, yükselmiş enerji seviyesindeki bireylerin, düşük enerji seviyesindeki bireylerle çatışmalarını yatıştırmak için varlardır.

Bu çocukların annebabalarına şöyle seslenmek istiyoruz: sizlerin enerji değişimindeki hareketler çocuğunuza da yansımakta olduğu için, daha stabil halde, daha dengeli bir şekilde enerjilerinizi koruyarak yükselten bireyler olmalısınız. Yani inatçı, huysuz, aksi çocuklara sahip bireyler bilmeliler ki o çocuklar, ailedeki enerji değişimlerini en üst seviyede fark edip, bunu ruhsal boyuttan fiziksel boyuta davranışsal şekilde indirgeyerek dönüştürmek üzere gelmişlerdir. Bu yüzden onların anne babaları da dengeyi korumayı öğrenmeli ve enerji değişimlerini an be an törpüleyerek onlarm yanında bulunmaları gerektiğini bilmelidirler. Bu takdirde annebaba ve çocuk arasında genel itibariyle daha sağlıklı ilişkiler yaşanacaktır.

Bunların haricinde yeniçağ çocukları arasında özel olarak tanımlayacağımız kristal ya da gökkuşağı çocukları gibi çocuklar da mevcuttur. Bunlar ise gözlerinde ışık barındıran ve etrafına yaydığı olumlu enerjiyle bireyleri harekete geçirmeye yani enerjisini yükseltmeye davet eden çocuklardır. Bu tip çocukları her yerde ışığıyla, yaydıkları pozitif enerjiyle fark edebilir halde olacaksınız. Her insan için bu geçerli. Anne babalarında yaratmış oldukları pozitiflik haricinde bu tip çocukların anne babası olan bireyler de, (her ikisi birden veya herhangi biri) özellikle de annesi, özel çocuk olarak dünyaya gelmiş; iyi, olumlu yanlan kuvvetli, vicdan sahibi kimselerdir. Bunların bu aile fertlerinin, bu özel çocuklarıyla yapmaları gereken şey ise onları özgürleştirerek daha topluma açılabilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektir.

Bu tip çocuklara sahip olan anne ve baba zaten öfke ve nefret duygularından arınmış oldukları için toplumsal boyutta, ruhsal gelişime destek vermek için çocuklarını özgürleştirmeyi, özgür bırakarak yetiştirmeyi seçmeyi tercih etmelidirler. Bu tip çocuklar eğer ki özgür bırakılmazlarsa ileride çok büyük sıkıntılara sebep olabilirler. Aile içinde, ailenin bireylerinin birbirleriyle iletişim zorluğu çekmesine, anne çocuk ya da baba çocuk arasında ileri derecede gerilimlere dönüşebilir, özgürleştirme eğer desteklenmezse.

Doğru Çocuk İlişkisi_6.jpg