Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Dişi Kova burcu

indir (1)Dişi Kova burcu’nun nazik ve ilgili bir yapısı vardır. Evi ve ailesi onun için çok fazla gurur Ve neşe kaynağıdır. Eşi için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır ve çok vicdanlı ve sevgi dolu bir ebeveyn olabilir. Mükemmel bir düzenleyicidir ve yaşamda istediği şeyi elde etmeyi sıklıkla başaran çok kararlı bir insandır. Genellikle sanata karşı derin bir ilgisi vardır ve sıklıkla yetenekli bir sanatçı ya da müzisyendir.

Kova burcu’nun çok dobra dobra bir karakteri vardır. Samimi, vefalı ve gösterişten uzaktır. Ne var ki, oldukça içe dönük olabilir ve kimilerine mesafeli ve soğuk görünebilir. Sessiz bir yapısı vardır ama bunun altında çok iradeli ve hırslı bir mi

zaç yatar. İnançları konusunda yüreklidir ve doğru olduğuna inandığı şeyi sonuçlarına aldırmadan savunmaya sıklıkla hazırdır. İnsanlara güven telkin eder ve yaşamı boyunca çevresinde onu desteklemeye hazır olan ya da onun güçlü ve azimli tavrını takdir eden insan bulma sıkıntısı çekmeyecektir.

Çin Zodyağı’nm 12 burcuna ek olarak, beş element vardır ve bunların burç üzerinde kuvvetlendirici ya da ılımlılaş tırıcı etkileri vardır. Beş elementin Kova burcu üzerindeki etkileri, elementlerin etkilerini gösterdikleri yıllarla birlikte, aşağıda açıklanmıştır. Böylece, 1961’de doğan bütün Kova burcu Metal Kova burcu, 1913 ve 1973’te doğanlar Su Kova burcudur.

Metal Kova burcu: 1961
Bu Kova burcu kendinden emin ve çok iradelidir. Görüşlerinde çok açık ve sözünü sakınmaz biridir, aklından geçeni söylemekten korkmaz. Amaçlarını uygulamak için inatçı bir kararlılıkla yola çıkar, ama çeşitli etkinliklere öyle bir dalabilir ki, çevresindekilerin düşünce ve duygularına karşı düşüncesizdir ve bu bazen onun zararına olabilir. Dürüst ve güvenilirdir ve asla yapabileceğinden fazlası için söz vermez. Sanata karşı büyük bir ilgisi vardır ve genellikle çok iyi ve vefalı arkadaşlardan oluşan küçük bir çevresi vardır.

Su Kova burcu: 1913, 1973
Bu Kova burcu’nun keskin ve anlayışlı bir zihni vardır. İyi bir düzenleyicidir ve çalışmasına yöntemli bir biçimde başlar.