Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Daha Fazla Bilinç ve Zihinsel Netlik

Duygusal düzeyde daha fazla sakinlik ve huzur. Bedeninize daha dikkatli şekilde kulak vermeniz ve enerji düzeyinize ilişkin yeni bir algılamanız.


içsel Şifacınızı Uyandırın

Size şimdi sunacağımız uygulama organların canlılığını artırmakta çok etkilidir. Bir organ ya da bedenin bir bölümünün yakalanmış olabileceği işlevsel bozukluk ne olursa olsun, bu teknik günden güne sağlık durumunuzu düzeltmenize yardımcı olacaktır. Kullanımında hiçbir yan etki yoktur fakat hiçbir durumda bir teşhis ya da bir tıbbi tedavinin yerini almaz. Hastaysanız sizin için en uygun olan tedaviyi görmek için doktorunuza danışın, onu titizlikle dinleyin ve bu uygulamayı günlük yaparak bedeninizin iyileşme yetilerini artırın.

 

Kendinize “kim bu içsel şifacı?” diye soracaksınız. Nereden geliyor? İçsel şifacı bedeninizin zekâsıdır. Bu zekâ, öyle düşünülebileceği gibi beynin içine yerleştirilebilir bir zekâ değildir. Kalbin zekâsından da farklıdır. Bu zekâ türü canlı maddeden ayrılamaz gibi görünüyor. Doğanın tüm âlemlerinde her saniye iş başındadır. İki önemli özelliği uyum sağlayabilirlik ve yaratıcılıktır. Bunlar örneğin türlerin evrimine olduğu kadar kendiliğinden (doğal) iyileşmelere de olanak veriyor. Açıklanmayan ve bilimsel olarak açıklanamaz olan bu kendiliğinden iyileşmeler içsel şifacımızın ölçüsüz gücünü ortaya çıkarıyor.

 

Amerikalı doktor Deepak Chopra’nm Kuantik Beden isimli ından bir bölüm aktaralım: “Hiçbir özel iyileştirici organ yoktur. Bu koşullarda güçten düşme durumunda organizma ne yapması gerektiğini nasıl bilmektedir? Tıp hiçbir yanıt sunmuyor… Bir alyuvar bir yara merkezine doğru hücum edip pıhtılaşma sürecini başlattığında, izlediği yol tesadüfen oluşmuyor. Gideceği yeri ve oraya varışından itibaren ne yapması gerektiğini; tıbbi bir yardımcının yapacağı kadar kesinlikle, çok iyi bilmektedir (hatta tamamen kendiliğinden ve tereddütsüz hareket etmesi anlamında daha kesin şekilde). Bunun bilgileri, birkaç önemsiz hormonun ya da birkaç mesajcı enzimin sırrının ortaya çıkarılması amacıyla, gittikçe daha kesin olan arka arkaya sınavlara tabi tutulsa bile, ‘zekâ’ denilen bir protein bulunamayacaktır (söz konusu olanın pekâlâ zekâ olduğunu hiçbir şüphe olmasa da). Bu zekânın bir kısmı iyileşmeye adanıyor ve bunu harekete geçiren güç çok kuvvetli görünüyor. Sadece kanser değil her türlü ölümcül hastalık açıklanamayan hayatta kalma durumlarıyla karşılaşıyor.”

 

Bu eserde önerilen uygulamalar bu zekâyı uyandırmayı, organizmanızın uyumlu bir işleyişi için gerekli olan düzenlemeleri yapması için sözü ona vermeyi ya da yeniden vermeyi hedefliyor.

Enerji düzeyinde, Yin ve Yang arasında bir dengesizliğe, bir enerji ya da kan durgunluğuna, çok sıcak ya da soğuk enerji varlığına sahip olun… Bedeniniz kendi içinde uyumun yeniden sağlanması için gerekli olan kendi kendine ayarlamalara girişerek bu uygulamanın tüm faydalarından yararlanmayı bilecektir. Uygulama sinerji halinde dört tedavi aracını bir araya getiriyor:

 

• Ses,
• Renk,
• Ellerin enerjisi,
• İç gülümseme.
Her araç bir giriş ve ayrı bir uygulamaya konu oluyor. “İçsel şifacı” uygulamasını deneyimlemeden önce bu hazırlık egzersizlerinin her biri üstünde çalışmak önemlidir.

logo