Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi Tavşan Burcu

logoTAVŞANIN KİŞİLİĞİ

Başarının bedelini biliyorum: kendini adamak, çok çalışmak ve olmasını görmeyi istediğiniz şeylere ebedî bir bağlılık.

Frank Lloyd Right: bir Tavşan

Tavşan fazilet ve sağduyu burçlarında doğmuştur. Zeki ve iyi huyludur, sessizliği ve sakinliği yeğler. Hoş olmayan her türlü şeyden nefret eder ve tartışmalardan kendini sıyırmaya çalışır. Oldukça barışçıdır ve çevresindekiler üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahip olma eğilimindedir.

Oldukça geniş bir yelpazede ilgilere sahiptir ve genellikle sanat ve yaşamdaki incelikler konusunda iyi bir zevke sahiptir. Aynca, iyi zaman geçirmeside çok iyi bilir ve kentteki en iyi restoranları ve gece kulüplerini sık sık ziyaret eder.

Tavşan akıllı ve zeki bir konuşmacıdır ve iyi bir tartışmaya girmeyi çok sever. Başkaları sıklıkla, görüş ve önerilerine gereksinim duyar ve diplomatik bir yapısı olduğuna güvenilebilir. Sesini nadiren kızgınlıkla yükseltir ve yalnızca huzuru korumak adına, hoşuna gitmeyen konuları görmezden bile gelebilecektir. Tavşan herkesle iyi geçinmeyi sever, ama oldukça duyarlı olabilir ve her tür eleştiriyi oldukça kötü bir biçimde alır.

Ayrıca, herhangi bir tür sorunun büyümekte olduğunu görürse, bu durumdan kaçacak ilk kişi o olur.

Tavşan sessiz ve verimli bir çalışandır ve oldukça iyi bir belleği vardır. İş ve parasal konularda oldukça zekidir, ama başarı derecesi genellikle geçerli olan koşullara bağlıdır. Gerilimle dolu olan ya da ani kararlar vermesinin gerektiği bir durumda kalmaktan nefret eder. Mümkün olan her yerde, çeşitli etkinliklerini büyük bir ilgi ve dikkatle tasarlar. Tehlike altına girmeyi sevmez ve değişikliklere pek sıcak bakmaz. Temel olarak, güvenli, sakin ve dengeli bir çevre arar ve koşullar doğru olduğunda her şeyi olduğu gibi bırakmayı çok sever.

Tavşan yaptığı pek. çok şeyde insaflıdır, yöntemli ve her zaman dikkatli yapısı yüzünden, genellikle seçtiği meslekte çok başarılı olabilir. İyi bir diplomat, avukat, mağaza sahibi, yönetici ya da rahip olabilir ve iletişim alanındaki üstün yeteneklerini kullanarak her türlü işte başarılı olabilir. İşverenlerine karşı sadık olmaya eğilimlidir ve kendisine, katılımcılığı ve dürüstlüğü nedeniyle saygı duyulur, ama eğer bir kez kendini büyük güce sahip olduğu bir konumda bulursa, oldukça inatçı ve otoriter bir kişi gelebilir.

(1) Yorum Ekli

  1. ozlem12 Temmuz 2014 Cevapla
    laurent la gelecek var mi???

11 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)