Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi Keçi Burcu

logoHoş bir ev yaşamına ek olarak, Keçi ayrıca sosyal yaşamından da büyük keyif alacaktır. Yıl boyunca, çeşitli parti ve toplantı davetleri alacaktır ve arkadaş ve tanıdık çevresini genişleterek, formunun zirvesinde olacaktır. Bekar olan ve romantik ilişki arayan Keçiler için Yılan yılındaki beklentiler, çoğunun gelecekteki eşleriyle tanışmalarıyla bu yıl mükemmel geçecektir. Nisan ayı ve yaz mevsimi sosyal etkinlikler için özellikle olumlu dönemler olacaktır.

Yılan yılma morali bozuk olarak başlayabilen ya da dayanması gereken kişisel bir sıkıntı yaşamış olan bütün Keçiler için bu, bugüne ve geleceğe bakmanın tam zamanıdır. Kendini çeşitli farklı etkinliklere dahil etmenin yanısıra, dışarı daha fazla çıkarak ve başkalarıyla tanışarak, yaşamına biraz mutluluk getirmek için gerçekten de birçok şey yapabilir.

Çeşitli bakımlardan bu, Keçi için iyi bir yıl olacaktır. Ne var ki, olumlu beklentilerden yararlanmak için, yılın getireceği fırsatları izlemenin yanısıra, kendini geliştirmesi de gerçekten gereklidir. Bazen, tembel yapısı yüzünden, fazladan bir çaba harcaması gerekecektir ama bu çabanın zahmete değer olduğunu görecektir. Girişimci ve kararlı Keçi için, bu gerçekten de pek çok potansiyele sahip bir yıldır ve tümüyle keyifli geçecek bir yıl olacaktır.

Keçi’nin farklı türleri sözkonusu olduğunda bu, Metal Keçisine yakışan bir yıl olacaktır. Ejderha yılının sıklıkla dikkate değer etkinliğinin ardından, daha sakin Yılan yılı hoşuna gidecektir. Yalnızca yakın dönemlerde ortaya çıkan değişikliklerden kimilerine uyum sağlama fırsatını kendisine tanımakla kalmayacak, ayrıca etkinliklerine daha çok kendi yöntemleriyle başlamasına da izin verecektir. Kuşkusuz, bazıları için, Ejderha yılının bozucu etkileri, özellikle barınma konuları bakımından, Yılan yılma da biraz kayabilir, ama bu çoğunlukla tatmin edici bir yıl olacaktır. Yakın zamanda taşman ya da taşınma niyetinde olan Metal Keçileri, bir kez kurulduğunda, yeni evlerine çabucak yerleştiklerini göreceklerdir.

Sanatsal eğilimleri ve ayrıntıyı gören gözleriyle, pek çok Metal Keçisi, ister taşınsın, ister taşınmasın, evlerinin hem görünümünü, hem de rahatını artırarak, evlerine yenilik eklemekten çok hoşlanacaklardır. Pek çoğu, ayrıca, yıl boyunca, bazı eşyalarını yenilemeye karar verecek ve bunları seçmekten keyif alacaktır. Metal Keçisi, ayrıca, elde ettiği bazı küçük eşyalarla da özellikle heyecanlanabilir ve bazıları için 2015 yılında satın alman bir nesne, bir koleksiyonun başlangıcına işaret sayılabilir. Metal Keçisi, ayrıca, hobilerinden ve ilgi alanlarından da çok tatmin olacaktır ve yine yaratıcı yeteneklerini kullanabilenler özel olarak mutluluk duyacaklardır. Ayrıca, eğer hakkında daha fazla şey öğrenmeyi istediği bir konu olduysa, bu, ya bir kursa kaydolarak ya bir topluluğa katılarak ya da kişisel çalışmayla, bunu gerçekleştirmek için mükemmel bir yıl olacaktır.