Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi Horoz Burcu

logoGenellikle birçok kulüp ve topluluğa üyedir ve çeşitli farklı etkinliklere katılır. Çevre, insani konular ve başkalarının refahını etkileyen her şeyle özellikle ilgilenir. Horoz’un çok ilgili bir yapısı vardır ve kendisinden daha talihsiz olanlara yardım etmek için pek çok şey yapacaktır.

Ayrıca, bahçe işlerinden de çok zevk alır ve bahçede her zaman istediği kadar zaman harcayamayabilse de, bahçesi her zaman bakımlı ve son derece verimlidir.

Horoz genel olarak çok iyi görünümlüdür ve eğer işi elverirse, resmî bir üniformayı büyük bir gurur ve vakarla giyecektir. Popüler olmaktan hoşlanır ve ilgi merkezi olmaktan çok zevk alır. Halkla ilişkiler alanında ya da kendini medyayla temasa getiren her türlü işte çoğunlukla başarılı olur. Ayrıca, çok iyi bir öğretmen de olur.
Dişi Horoz çeşitli ve ilginç bir yaşam sürer.

Pek çok farklı etkinliğe katılır ve bu kadar çok şeyi nasıl başardığını merak eden Horozlar da vardır. Sıklıkla çok sağlam düşüncelere sahiptir ve burcunun erkeği gibi, akimdan geçeni söylemek ya da başkalarına işlerin nasıl yapılması gerektiğini söylemekte tereddüt etmez. Son derece etkin ve örgütlüdür ve evi genellikle çok temiz ve düzenlidir. İyi bir giyim zevkine sahiptir ve genellikle güzel, ama çok pratik giysiler kullanır.

Horoz’un genellikle geniş bir ailesi vardır ve bir ebeveyn olarak, çocuklarının eğitimine özellikle aktif bir ilgi gösterir. Eşine karşı çok vefalıdır ve özellikle Yılan, At, Öküz ve Ejderha burcunda doğanlarla iyi anlaşabilir. Eğer Horoz’un çeşitli etkinliklerine çok fazla müdahale etmezlerse, Fare, Kaplan, Terazi ve Domuz da onunla iyi bir ilişki kurabilir, ama iki Horoz’un birlikte ağız kavgası yapmaları ve birbirlerini sinirlendirmeleri sözkonusudur. Oldukça duyarlı olan Tavşan, Horoz’u kendi zevki için biraz fazla yontulmamış bulacaktır ve çok meraklı ve yetenekli Maymun, Horoz’u çabucak kızdıracaktır. Ayrıca, endişeli Köpek’le geçinmeyi de zor bulacaktır.

Eğer Horoz uçucu yapısını yenebilir ve daha fazla incelik gösterebilirse, yaşamda ileriye gidecektir. Becerikli ve yeteneklidir ve her zaman hemen her gittiği yerde uzun süreli ve genellikle olumlu bir izlenim bırakacaktır.