Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çin Astrolojisi At Burcu

logoATIN KİŞİLİĞİ

Bence şans, bir fırsatı fark etme sezgisi ve ondan yararlanma yeteneğidir. Herkesin kötü zamanları olur, ama aynı zamanda herkesin karşılaşacağı fırsatları da olur. Kötü zamanlarına gülümseyebilen ve fırsatlarını yakalayan insan başarılı olur.

Samuel Goldwyn: bir At

At, zarafet ve heyecan burçlarında doğmuştur. Çok çekici ve büyüleyici bir tavrı vardır ve genellikle çok popülerdir. İnsanlarla tanışmayı çok sever ve partilere ve diğer büyük sosyal toplantılara katılmaktan zevk alır.

At’ın canlı bir karakteri vardır ve ilgi merkezi olmayı çok sever. Dikkate değer liderlik niteliklerine sahiptir. Dürüst ve doğru tavrı yüzünden çok takdir edilir. Güzel ve ikna edici bir konuşmacıdır ve tartışmayı çok sever. Ayrıca, özellikle kıvrak bir zihne sahiptir ve gerçeklere dikkat çekecek derecede uyum sağlayabilir.

Ne var ki, gerçekten de ateşli bir mizacı vardır ve patlamaları genellikle kısa sürse de, sıklıkla daha sonra pişman olacağı sözler söyleyebilir. Ayrıca sır tutma konusunda da özellikle iyi olduğu söylenemez.

At’m pek çok ilgi alanı vardır ve çok değişik türde etkinliklere katılır. Ne var ki, öyle çok şeye dahil olabilir ki, sıklıkla, tamamlayamayacağı birtakım projelere enerjisini harcar. Ayrıca, ilgi alanlarını oldukça sık değiştirme eğilimi vardır ve daha iyi ya da daha heyecanlı bir şey ortaya çıkıncaya kadar sıklıkla en son çılgınlık ya da moda olan şeye kendini kaptırabilir.

At ayrıca belirli bir oranda özgürlüğe ve bağımsızlığa sahip olmayı sever. Önemsiz kurallar ve yönetmeliklerle sınırlandırılmaktan nefret eder ve mümkün olduğunca kendinden başkasına hesap vermeme duygusu taşır. Ama bu özgürlükçü ruha rağmen, yine de, çeşitli girişimlerinde başkalarının desteğine ve yüreklendirmesine sahip olmayı sever.
Pek çok yeteneği ve hoşa giden doğası sayesinde, At, sıklıkla yaşamda ileri gidecektir. Hedefleri sever, yöntemli ve yorulmaz biçimde çalışan bir kişidir. Ne var ki, eğer işler onun aleyhine gider ve girişimlerinin herhangi birinde başarısız olursa, kendisini toparlaması çok zaman alacaktır. At için başarı her şey demektir. Başarısız olmak bir felaket ve aşağılayıcı bir durumdur.

At, yaşammda çeşitliliğin olmasını sever ve özel bir işe girişmeden önce, birçok farklı şeyi dener. O zaman bile, kendisi için daha iyi fırsatlar olup olmadığını görmek için olasılıkla ihtiyatlı olacaktır. At’m hareketli bir yapısı vardır ve kolaylıkla sıkılabilir. Ne var ki, kendi inisiyatifiyle hareket etmek için kendine yeterince özgürlük tanıyan ya da kendini birçok insanla temasa geçiren her türlü konumda üstün gelir.

At büyük zenginlik elde etmek için özel olarak kendini sıkıntıya sokmasa da, parasal durumlarını dikkatle idare eder ve herhangi bir ciddi parasal sorunla nadiren karşılaşacaktır.