Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Can Sıkıcı Dönem

Can Sıkıcı Dönem
Modern bir kız mükemmelliğe doğru yol alabilir ve yine de son dakikada tabiat ana tarafından yere serilebilir. Tüm kızlar bir gece ansızın gelen reglin, muhtemel onlara sivilceler, uykusuz geçen bir gece, onları ikiye katlanmış bir cadı gibi gösteren kramplar ve hayvanları ve çocukları bir bakışla kaçıran çalkantılı ruh halleriyle birlikte geldiğini bilirler.

Elbette ki, acı çektiğiniz zamanlarda, ilk buluşmalardan ya da herhangi bir romantik ortam yaratabilecek durumlardan kaçınmanızı size tavsiye ediyorum, ama eğer içinizden bazıları reklamlarda anlattıkları gibi “bu özel günlerinde”, her gün olduğu gibi hava dalışı ve paten yapabiliyor larsa, yakışıklı bir bekarı da tavlayabilirler herhalde.

Eğer takviminiz düzensizlik gösteriyorsa, sadece 24 saat önceden, ağrı kesiciler, tamponlar, temiz külotlar gibi gerekli şeyleri yanınızda taşıyın.

Başarının Sırları:
* Bazı şeyler kendinizi seksi hissetmenizi sağlar ve kendinizi seksi hissettiğinizde, seksi görünürsünüz. Size göre bir giysi gördüğünüzde, onun birkaç rengini alın.

* Evden çıkmadan önce arkanızı her zaman kontrol edin. Önden harika görünebilirsiniz ama siz onun önünde salınarak yürürken o arkanızda bir çuvala girmiş iki hipopotam görünümündeki poponuza bakıyor olabilir.

* İç çamaşırı denemeden önce onu kontrol etmeyi unutmayın. Endişeleriniz varsa, seksi bir çamaşırı çantanızda taşıyın.

* Mini etek giyiyorsanız, arabaya binip inerken dikkatli olun. Çok hızlı geçilmiş bir frikik, göz alıcı olabilir.

* Röfleli saçlara sahipseniz, disko ışıklarına dikkat edin. En moda dansı biliyor olabilirsiniz ama saçınız yeşil görünürse bu hiç de seksi olmayacaktır.

* Sarhoş bir erkeğin sigaranızı yakmasına izin vermeyin. Saçınızı ve kirpiklerinizi yakabilirler ve biliyorsunuz Tekrar çıkmaları epey uzun sürüyor.

* Direkt işten çıkarak bir yere gidiyorsanız, çekmecenizde acil durum tazeleyicileriniz olsun. Bir saç fırçası, ufak bir set makyaj malzemesi ve bir şişe parfüm bu görevi görür.

* Eğer bir yakınlaşma planlıyorsanız, sarımsak, baharatlı sos, ıspanak ya da köriden uzak durun.

* Yellenmeyin, sessizleri ölümcül olabilir.

* Kötü saç gününüzdeyseniz, saçınızı bağlayarak, moda bir bant takarak ya da örerek üstesinden gelin. Beyzbol şapkası seçeneğini kullanmayın.

* Büyük gün için radikal bir şekilde saçınızı kestirmeyin ya da yeni bir renge boyamayın. Bu fazlasıyla gergin olmanıza neden olacaktır. Bu işi iki üç günm öncesinden halledin. Ayrıca fon çektirin; çok pratik bir güzelleşme yöntemidir.

* Parfümde aşırıya kaçmayın, 20 adım öteden onu yere serebilirsiniz. Rahatsız edici bir ter probleminiz olduğunu düşünebilir.

* İlginizi göstermek için saçlarınız ile oynayın, dudaklarınızı ıslatın ve göz temasını ihmal etmeyin. Eğer o da karşılık verirse, oldu demektir.
* Eğer yerinde pek duramıyorsa, ya evli ya da sizden sıkılmış demektir.

* Kendisini iyi tanımadan şive komiklikleri yapmayın. Nasıl tepki vereceğini bilemezsiniz.

* Herkesin kendine göre oyunları vardır ama oynamakta zorlanıyorsanız beden dilinizde mümkün olduğunca açık ve dürüst olun.

* TÜM erkeklerin nefret ettiği giysiler: Gri külotlu çoraplar, kabarık kollu kısa ceketler, üzerinde erkek pop gruplarının resmi olan tişörtler, hırkalar ve esnemiş eşofman üstleri. Bunları sadece kızkıza çıktığınızda giyin.

* Kabarık ve kırpık saç lezbiyen imajı verir. Böyle bir tarz saçınız varsa, bir kuaföre danışın.

* Mücevheri en az seviyede tutun ki sizi dans pistine çıkartınca şakırdamanızdan çekinmesin ve evlilik yüzüğü parmağınıza yüzük takmayın. (Tabi gerçekten evil değilseniz ki bu ı okuduğunuza göre herhalde değilsinizdir?)
Seninle ilgili şeyler yeter, şimdi ona bakalım. Eğer sürekli kapalı kalıyorsan, seksi görünmenin hiçbir manası yoktur. Kımıldamalısm! Etrafta dolaşmaya, kendine çekmeye, etkilemeye ve büyülemeye başla. Şimdi ortaya çıkma ve sonuna kadar flört etme zamanıdır. Unutma ki yalnızca bilet alırsan piyangoyu kazanma şansın olabilir…

ask