Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çakralarımıza zarar veren şeyler var mıdır, açıklar mısınız?

Tabi ki. Çakralarınız, şeffaflık ilkesine uygun çalışmaktadır. Sevgi, bağlılık ve olumlu düşünmek, onun temel prensipleri arasındadır. Çakralarmızm tıkanması genellikle, bu ilkelere uymamakla olur.

Bir’den uzaklaşmak tepe çakranızı, zihinsel olarak olumsuz düşünmek üçüncü göz çakranızı, duyduklarmızı hazmedememek kulak ve (?) mide çakranızı, kendini ifade edememek boğaz çakranızı, kalbinizi sevgisiz bırakmak kalp çakranızı ve köklerini unutmak, doğa ile bütünleşmeyi unutmak kök çakrasını etkilemektedir. Yani yine söylediğimiz gibi “şeffaflık ilkesi” ve “Sevgi ve Bir’e bağlılık” olmazsa olmazlarınız arasında olmalıdır.

Rahim bölgesinde de bir çakramız var. Ona zarar veren nedir?

Ona Bir’den uzaklaşmak zarar verir. O, doğumu temsil ettiği için, Birle olan ilişkiniz kesildiğinde, üreme ya da çoğalmak gibi dürtünüz de bilinçaltınızda eksik kalacaktır.

Tüm bedenlerimiz varlığımızı oluşturuyor; bir de aura denilen bir kavram var. Bunu açıklar mısınız?

Aurayı en basit şekliyle, ruhlarınızın maskesi olarak tanımlayabiliriz. Maske derken, kötü anlamda söylemiyoruz. Her ruhun, tekâmülde aldığı seviyeye göre, kendini ifade eden renkleri vardır. Bu renkler, siz çıplak gözle baktığınızda fark edilemez fakat eğer hisleriniz kuvvetliyse, sizler his olarak onun Ruh’unun rengini anlayabilirsiniz.

Aura alanlarınız ruhunuzun hemen dışında olup, bedenlerinizden sıyrıldığınız anda, herkesin aurasını yani ruhunu, kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Auranızm çıplak gözle fark edilememesinin en önemli sebebi, sizlerin birbirinize karşı etiketlemeye, sınıflandırmaya karşı olan eğiliminizdir. Eğer bu tekâmüldeki basamak seviyesini fark edebilseydiniz, hem Oyun amacına ulaşmazdı (çünkü farkmdalığınız devreye girerdi) hem de aradaki seviye farkları ortaya çıkardı.

Çakralarımıza zarar veren şeyler var mıdır, açıklar mısınız?_14.jpg