Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Bütün burçlar son derece dikkat!

logo9 MAYIS 2015 8 EYLÜL 2015 ARASINDA ŞANS GEZEGENİ JÜPİTER GERİLİYOR

Bütün burçlar son derece dikkat!

Jüpiter yaşamınızda şansa bağlı ne kadar konu, alan, olay durum varsa hepsiyle ilgilenir. Yeni bir işe başlamak, yeni bir yaşam dönemine geçmek, evlenmek, yasal anlaşmalar yapmak veya aşka başlamak için her zaman önce şansa ihtiyacınız vardır.
Jüpiter doğum horoskopunuzda 2. evden geçerken, fınan sal konularda şans sağlar. 3.evden geçerken tanınmanız için peş peşe fırsatlar sunar. 4. evden geçtiğinde hayalinizdeki eve kavuşursunuz ve 5. evdeki yolculuğunun sonunda hayat arkadaşınızı tanırsınız.

2015 boyunca Oğlak burcunu şans, neşe, fırsatla dolduracak Jüpiter, ciddi görünümlü, endişeli Oğlaklara güleryüz ve keyif getirecek. Genel olarak sorumluluklarınızı yerine getirirken zorlanmamak, kural ve sınırlarla yaşamaktan mutlu hissetmek düzenle uyum, hukukla ciddi bağ sağlar. Kariyerinizde ilerleme kaydetmek isterseniz Jüpiter gerilemediği zamanlarda çaba gösterin. Gerileme dönemlerinde sadece hazırlanın. Masaya bilginizi içeren bir dosya koymadan önce veri toplamalı, araştırmalı ve mükemmel şekilde hazırlanma lısınız. Jüpiter ileri hareketine başladığında işlerin hızlanması, fırsatların peş peşe sıralanması yetişemeyeceğiniz tekliflerle karşılaşmanızı sağlar.

Gerilemeden hemen önce 3 Mayıs’ta Jüpiter durağan hale geçecek. 3 9 Mayıs’ta fonksiyonlarının altını çizecek, artıracak. Yay, Oğlak, Terazi, Yengeç ve Koçlar için dikkatli olunması gereken bir dönem başlayacak. Bu günlerde yaşadıklarınız ve düşündükleriniz, Jüpiter’in yıl boyunca sizin için yapabileceklerinin bir özetidir.

5 Ocak 2015’da şansın ve genişlemenin gezegeni Jüpiter, Kova burcuna yerleşecek. 15 Haziran 2015 13 Ekim 2015 arasında gerileyecek. 2015 planlarınızı yaparken gerileme dönemlerini araştırma, bilgi toplama, sentez yapma ve hazırlanma olarak değerlendirebileceğinizi, işlerinizin durabileceğini unutmayın.