Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BÜTÜN BURÇLAR İÇİN 29 OCAK 2015 YILIN EN GÜZEL GÜNU!

logoBÜTÜN BURÇLAR İÇİN 29 OCAK 2015 YILIN EN GÜZEL GÜNU!

2007’nin son günlerinde 23 Aralık’ta gerçekleşen Güneş Jüpiter kavuşumu, 2015’de yaşanamadı.

29 Ocak 2015’da Jüpiter’le Güneş kucaklaşıyor.

Güneş Jüpiter kavuşumu son derece özel bir şans sunar. Doğum haritanızda hangi evde gerçekleşirse o alanınız yıl boyunca şanslı etkilere kavuşur.

Yaşam enerjisiyle şansın bileşimi, yaşam enerjisinin genişlemesi, yayılması ile mutluluk duygusuna dönüşür. Sağlıklı, keyifli, sevgi dolu, zinde hissetmek bu güne özel muhteşem duygular yumağı oluşturur. Doğum gününüz 29 Ocak ise, diğerlerinden daha fazla şansa sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

Horoskopunuzda Kova burcunun bulunduğu alanı öğrenmeye çalışın ve şansı nerede yakalayacağınızı anlayın.

SATÜRN 29 EKİM 2015’DA TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR
2007 sonbaharında Başak burcuna yerleşen Satürn, genel sağlık sorunları, iş yaşamı ve iş alanı ile işçiler konularında gereken düzenlemeleri yapıyor. Zorluklar, yasal değişimlerle düzenlenmeye çalışılıyor. Otoriteler ve iş kuralları bu dönemde esneklikten uzak, aşırı kuralcı ve yararcı tutum sergileyebilirler.

2015’da Terazi’ye yerleşen Satürn evlilik, ortaklık ilişkilerine disiplin ve düzen getirecek. Uzlaşmacı, barışsever tutumlar sosyal sorumluluklara dönüşebilir.

Satürn’ün arzusu ve sorusu: “İlişkilerde sürekliliği gerçekten istiyor musun?”
Yakınlarınızla ilişkilerinizde ciddi ve olgun bir tutum ser gilemek, bağlılık sorumluluk ve sabırla ilişki sürdürme yeteneği geliştirmek bu dönemin dersleri olmalıdır. Adalet duygunuzu bileylemeniz gerekir. Satürn sonraki yıl ileri geri hareketlerle Başak burcuna geri dönecek ve sonra burcunuzda yerleşecek. Bu süreçte tam olarak nelerden mahrum kalacağınıza dair ipuçları verecek.