Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Bolluk ve bereketi nasıl çekeriz?

Sevgililer, öncelikle şunu bilmelisiniz ki bolluk ve bereket konusu, geniş kapsamlı olarak ele alınması gereken bir konu. Yine de özetlemeye çalışacağız.

Bolluk ve bereket konusunda yaşamınızda rahata erebilmek için öncelikle kendinizle ve yaşamla ilgili düşüncelerinizi, bu akışa izin verecek şekilde düzenlemeniz, dönüştürmeniz gerekiyor. Eğer ki siz bilinçaltınızda değersiz olduğunuzu, iyi ve güzel olanı hak etmediğinizi düşünüyorsanız, yaşamınıza bolluğu çekemezsiniz. Öncelikle bu konudaki

Rehber Meleklerimiz şunu ifade etmek istiyorlar; Bu yaşama gelmeden önce bu tip durumları seçmiş olan bireylerin (bu deneyime dair bir kontratla gelenlerin), bu yaşamlarında maddiyata verdikleri önem ne denli büyük olursa, kayıpları da o kadar büyük olacaktır. Bu seçimle ve yaşam dersi ile bu yaşamlarına gelmiş insanlar, bu deneyim içinde maddi hırslarına yenik düşerlerse, yaşadıkları deneyimin şiddetini arttırmış olurlar. Ya da aynı deneyim içinde maddi hırslarım törpüleyebilenler bu deneyimi daha hafif atlatma şansına da sahipler. Buradaki ifadelerle bu kastedilmektedir. çekirdek düşüncenizi dönüştürmeniz gerekir. Bunun yanı sıra evrenin sonsuz olanaklarına yürekten inanmanız, hatta iman düzeyinde tasdik etmeniz gerekir. Bunu, “yaşama tüm yüreğinizle güvenebilmek” şeklinde de ifade edebiliriz. Yaşama tüm yüreğinizle güvendiğinizde ve teslim olduğunuzda, yaşamın sonsuz olanaklarına da kendinizi Açmış olursunuz.

Sevgililer, Yaradan’ın eşsiz parçaları olarak tüm güzelliği ve bolluk bereketi hak ettiğinizi gerçekten idrak edebildiğinizde, yaşamınıza bereketi hızla çekiyor olacaksınız. Olmakta olana güvenip, akışta kalıp teslim olmak da, bunu gerçekleştiren diğer veçheler.

Allah ya da Bir, sizlerin her zaman hak ettiğiniz sonsuz bolluk ve bereket içinde olmanızı ister ve onaylar. Lütfen kendinizi bizim gözlerimizle görün. O zaman güzelliğinizi tasdik edip, İçinizdeki Sevgi Kaynağı’nı tüm Yaşamın Kaynağı’na bağlamış olacaksınız. Ve böylece perdeler, engeller aradan kalkmış, akış eksiksizce tamamlanmış olacak. Ve bilincinizi kıtlık, yoksunluk düşüncelerinden kurtarıp, “her şeyden yeterince var” düşüncesine doğru yönlendirmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Bu şekilde yaşamınızda bolluk ve bereketin akışına izin vermiş ve yer açmış olursunuz.

Bolluk bereketi yaşamımıza çekebilmek için “şükür”ün de çok önemli olduğu söylenir, öyle midir?

Evet, kesinlikle öyledir! Sizlerin hayatları hep aynı kısır döngü içerisinde geçmektedir, bunu kırmanın en iyi yolu, öncelikle (sizin göreceli kavramınızla) yoksunluk içinde olduğunuzu dahi düşünseniz, elinizdekilerin varlığını algılayıp şükretmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bu sayede evrene şu mesajı vermiş olursunuz: “ben bu evrende elimdekilerin kıymetini biliyorum; bunun idraki içindeyim ve şu an, burada, bu olanaklarla varlığım için Yaradan’a teşekkür ediyorum.” Bu, evrene iletilen enerji, yani teşekkür daha da artarak, daha olumlu bir enerji şeklinde size döner. Bu yüzden şükür her zaman olduğunuzdan daha fazlası da olabilmeniz için gerekli bir söylemdir. Tabi ki şükürleriniz Yaradan’a içtenlikle yapılmalıdır. Bu içtenlik olmadığı sürece, ettiğiniz şükrün bir anlam bulması mümkün değildir.

Maddi sıkıntı yaşayan insanların “her şeyden yeterince var” fikrini içsel olarak benimsemeleri kolay olmayabilir. Bu tip durumlarda ne önerir siniz?

Bizler şunun bilincinde olmanızı isteriz: “sizler yüreklerinizdeki yoksunluğu fiziksel hayata geçiriyorsunuz.” Tabi ki yoksunluk ya da yoksulluk içinde yaşayan bir insana bu söylem boş gelebilir ama şunu söyleyelim ki, fizikî anlamda fakir ama yürek anlamında zengin olmayı tercih ederlerse, şunu ifade etmek istiyoruz: ellerinde olan yarım ekmeğin bile tereddüt etmeden yarısını paylaşabilirlerse, Allah onlara bu durumdan daha ve daha iyisini sunacaktır. Bundan hiç şüpheleri olmasın. Sadece fizikî anlamdaki yoksunluk eğer yüreğe de yansımışsa o zaman bu durum içinden çıkılmaz bir hal almış demektir. Bizim önerimiz yüreklerini herkese sevgiyle ve içten bir şekilde açmalarıdır. O zaman bolluk ve bereket onların yanında olacaktır.

Bolluk ve bereketi nasıl çekeriz?_0.jpg