Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa Burcu Yorumu

Gezegensel Tehlikesiz Durumlar
Bu ay çok büyük adımlar atacaksınız. Yengeç burcundaki Jüpiter, Akrep burcundaki Satürn ve Balık burcundaki Neptün iş hayatınızı ve mesleğinizi olumlu etkileyecek. Terfi alabilirsiniz. Hayatın basamaklarını tırmanacaksınız. Geliriniz artacak. 8’inde Yengeç burcundaki Yeni Ay m etkisiyle gelecekteki ka zanımlarınız için zemin hazırlayacaksınız.

İlişkiler
21’inde Venüs Aslan burcunda, Yedinci Evinizdedir. Onu ertesi gün Güneş takip edecektir. Bu dönemde olumlu etkiler alsanız da tartışmalar da yaşanacaktır. Temmuz başında ve sonunda üsderinizle çatışmayın. Kendinizi ve çevrenizdekileri fazla zorlamayın. Olaylara bir bütün olarak ve gülümseyerek bakın.

Para ve Başarı
22 sinde Venüs Başak burcunda, Sekizinci Evinizdedir. Ay sonunda fazladan bir miktar para kazanacaksınız. Bu bir zam ya da ailenizden bir hediye olabilir. 26’sında dikkatli olun. Size iyiymiş gibi gelen bir anlaşma, aslında iyi olmayabilir. Değerli eşyalarınızı iyi koruyun.

Gezegensel Tehlikeli Durumlar
Özgüveninizi kontrol altında tutun, işinize ve geçmiş tecrübelerinize güvenin. Uranüs ve Plüton’un durumu ilişkilerinizde güçlüklere neden olacak. Sizin yerinize geçmek isteyen bir kişi sizin için tehlike oluşturabilir. 26’ında özellikle dikkatli olun. Bazı şeyler size ilk etapta olumlu bir çözüm gibi görünebilir ama öyle olmayacaktır. Kendinizi korumalısınız.

Umut Vaat Eden Günler
5,6, 10, 11, 16, 17, 19, 23, 28

8822-1_31102011131634_29926

(1) Yorum Ekli

  1. eren26 Mayıs 2014 Cevapla
    kariyer

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)