Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BOĞA BURCU YARATICI PROJELER VE DOĞUM İÇİN ÖZEL TARİHLER

8822-1_31102011131634_29926YARATICI PROJELER VE DOĞUM İÇİN ÖZEL TARİHLER

Ses sanatçısı iseniz sevgili Boğa, stüdyo kayıtlarınıza, bestelerinize başlarken özellikle size sunduğum tarihleri seçin. Hızla ilerlediğinizi göreceksiniz. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz.

21 Şubat 2015’de yaratıcılık ve yeni projeler alanınızda gerçekleşen Dolunay Ay tutulması elinizdeki işleri bitirmeniz, ortaya koymanız veya asla kabul edilmeyeceğini sandığınız bir projenizin canlanması, kabul görmesi gibi avantajları taşıyor olacak. Toplumsal yararlılıkları ön planda tuttuğunuz ve fazla harcamalara karşı korunaklı kaldığınız sürece

Ay tutulmasının avantajlarını yaşayabilirsiniz. Aksi halde bir miktar para kaybetmeniz söz konusu olacak sevgili Boğa. Her ne ise, harcamalarınızda kariyerinize yararı olacak masraflardan çekinmemelisiniz.

Bu konuda dostlarınızın önerilerini 7 Şubat’tan itibaren dikkate alın. 6 Mart’a dek ayağınıza gelen hiçbir fırsatı ka çırmayın. Aynı dönemde bebek sahibi olmak için uzun süreli tedavilere katılabilirsiniz. Eğer hamile iseniz, bu dönemi biraz sıkıntılı ve yalnız geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamla tek başına mücadele etmenin keyfini çıkarmaya çalışın. Bu etki hayatta kalma yollarını öğrenmeniz için gerekiyor sevgili Boğa.

30 Ağustos 2015’de aynı alanınız harika bir Yeniay’la ha reketleniyor. Şans sizden yana! Nasıl isterseniz öyle değerlendirin. Size gelen bu fırsatı kaçırmamak için kent ya da ülke değiştirmeniz gerekebilir. Alışkanlıklarına düşkün bir Boğa için bu süreç zorlu görünebilir, ama rahata alışmakta zorlanmayacaksınız. Uzun süre yaratıcılığınızı öne çıkaracak, iş potansiyelinizi artırabilecek bu başlangıç dönemi için fırsat 25 Ağustos 5 Eylül arasında gelecek. Bu sırada bazı müşterilerinizden vazgeçmeniz gerekebilir ya da işinizle ilgili tuhaf kayıplar yaşayabilirsiniz.

Gücünüzün sınandığını düşünün ve yolunuza devam edin. Aynı dönemde bebek sahibi olabilirsiniz. Bu şanslı minik ile riki yıllarını sizden uzakta ve başka bir ülkede geçirebilir; tıpkı hayal ettiğiniz gibi, yurtdışında burslu okuyabilir sevgili Boğa.