Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa burcu Mart Nisan yorumu

Mart:
Bu ay, vergi ayı olduğu için çoğu kişiyi üzer, ama sizin için alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz bir dönem olacak. Uzun zamandır beklediğiniz ama bir türlü gelmeyen alacaklarınızı sonunda tahsil edebileceksiniz. Tahsil ettiğiniz paraları öyle hemen çarçur etmeyin, çünkü Mart, yatırımlar yapmak için de uygun bir ay olacak. Siz Boğalara ne yatırım yapmanız gerektiğini söyleyecek değilim, siz daha iyisini bilirsiniz. Kafanızdan geçen atılımları yapmak için uygun bir zamanda olduğunuzu söylemem yeterli.

İş teklifleriyle de karşılaşabileceğiniz bir dönem olacak. Size düşen mevcut olan işinizle devam etmek ve yeni teklifler arasında bir karar vermek olacak.

Bu ay, uzun zamandır görmediğiniz dostlardan haberler alabilir veya onlarla hiç ummadığınız bir yerde karşılaşabilirsiniz. Maziden bahsedince akla hemen eski aşklar da geliyor değil mi? Evet, eski bir sevgili ile de karşılaşabilir ve henüz küllenmemiş korların yeniden alevlenmesine neden olabilirsiniz. Ya da o korları alevlendiren karşı taraf da olabilir. Birlikte geçirdiğiniz güzel günler aklınıza sizi ayıran nedenlerden daha fazla geliyorsa, yeniden alevlenen ateşi körükleyebilirsiniz.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 4,18,27,28,30 Mart Para için şanslı günleriniz: 2,10,12,13,16,25,26 Mart Aşk için şanslı günleriniz: 14,19,21,24 Mart.

Nisan:
Borsacı Boğalar uzun zamandır beklediğiniz, ince ince hesaplarını yaptığınız dönem bu ay olacak. Bir kedi gibi gerinip yapmak istediğiniz o son vuruşu yapma ânı geldi. Nisan ayı pusuya yatıp beklediğiniz kâğıtlar için planlarınızı gerçekleştirme zamanı olacak. Ay sonunda avınızın verdiği heyecanı ve zevki dostlarınızla paylaşacaksınız.

Bu kadar gerilim ve heyecanın ufak tefek sağlık sorunlarına da yol açması mümkün. Baş ve boyun bölgelerindeki tutulmalara dikkat edin.

Ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Onları mutlu etmeye çalışacak ve onların mutluluğundan huzur duyacaksınız.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 3,8,16,26,28 Nisan Para için şanslı günleriniz: 2,18,27 Nisan Aşk için şanslı günleriniz: 4,15,21,22,23 Nisan.