Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa burcu Kasım Aralık yorumu

Kasım:
Kasım ayı ikili ilişkilerin önem kazanacağı bir ay olacak. Hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda kuracağınız ikili iletişimlerin ve diyalogların hayatınızın bundan sonraki kısmında ufak ya da büyük etkileri olacak.
İş hayatınızda bir ortaklığa girebilir ya da bir ortak ile birlikte yeni bir işe başlayabilirsiniz. Bu dönemde başlatacağınız ortaklık sizin için oldukça hayırlı olacak ve ileriki dönemlerde bunun pozitif getirilerini elde edebileceksiniz.

Bekâr Boğalar, sizin için çok şanslı bir ay, etrafınızda size uygun birileri var ve siz bunun farkında değilsiniz. Yeni tanıştığınız kişilere dikkatinizi verin, belki de aralarından biri yıllardır aradığınız Romeo için Juliet ya da Juliet içinRomeo olabilir. Merak etmeyin sonunuz Sheakespeare’in yazdığı gibi olmayacak. Siz kendi oyununuzu kendiniz yazacaksınız, sonunda da esas oğlanla esas kız bir arada olacak. Wherefore art thou Romeo?

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 11,13,18,21 Kasım Para için şanslı günleriniz: 8,16,25 Kasım Aşk için şanslı günleriniz: 2,20,29,30 Kasım.

Aralık:
Bu ay bir sonraki yıl için yapacağınız planlamaların çok önem arz edeceği bir dönem olacak. Her türlü evlilik, nişan, bebek planlarının son şeklini alacağı ve bir karara bağlanacağı en uygun dönem olarak karşınıza çıkacak.
Hareketli ve sosyal geçireceğiniz, geleceğe daha pozitif bakacağınız, kendinizden daha emin olacağınız, daha sağlıklı hissedeceğiniz bir Aralık ayı yaşayacaksınız. Yıldızınız yüksek olacak. O kadar pozitif bir dönemdesiniz ki keşke ben de Boğa burcu olsaymışım, demeden edemiyorum.

Aralık ayının getireceği olumlu olaylar iş ve maddi hayatınızda da kendini hissettirecek. Beklediğiniz ödemeler birer birer cebinize doğru akmaya başlayacak. Maddi açıdan oldukça rahatlayacağınız bir dönem sizleri bekliyor.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 3,18,19,21,23,24 Aralık
Para için şanslı günleriniz: 4,8,18,22,25 Aralık
Aşk için şanslı günleriniz: 2,14,17,20,29,31 Aralık

Boğalar İçin Dilek Köşesi
Sevgili Boğalar, aşağıda size anlatacağım 21 günlük bir çalışmayla dileklerinizin gerçekleşmesini hızlandırabilirsiniz.

Çizgisiz beyaz bir kâğıda sizin için önemli olan 3 tane dileğinizi mor renkli bir kalemle detaylandırarak yazın. Ne dilediğinizi, dileğinizi nasıl gerçekleştirebileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini, adım adım aşamaları mümkün olduğunca ayrıntılara girerek kâğıda dökün. Dileklerinizin imkânlar dahilinde olmasına özen gösterin. Bu çalışma için, evinizde yoksa, bir adet mor çiçekli saksı bitkisi almanız gerekiyor.

Bu çalışmaya yeni ay döneminde başlayın. Mor renkli bir mum yakın ve dileklerinizi yazdığınız kâğıdı elinize alarak okuyun. Bu çalışmayı 21 gün boyunca her gece aynı saatte tekrarlayın. 21. günün gecesi son kez okuduktan sonra dilek kâğıdınızı mor çiçekli bitkinizin toprağına gömün.

Bu çalışma sonucunda dileklerinizi hızlıca ve planladığınız gibi gerçekleştirebileceğinizi göreceksiniz.

indir