Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa burcu evlilik alanınızda bir Yeniay doğuyor

indir21 Şubat 2015’de burcunuzda Dolunay Ay tutulması ger çekleşiyor. 15 gün öncesinde etkisi başlayacak. Bu günlerde duyduklarınıza özel bir önem verin. İlişkilerinizi sınavdan geçirmek ve dayanıklılığını kontrol etmek isteyeceksiniz. Bir ilişkiniz yoksa başlatmak için dayanılmaz bir istek duyacaksınız. Bunun için çaba harcamayın. Bırakın olaylar üstünüze gelsin. İlk adımı atmayın. Burcunuzda bulunan Satürn’ün de katkılarıyla uzun zamandır beklediğiniz fırsat kendiliğinden oluşsun. O güne dek çabalarınızı sunun ve gerisini âna bırakın. Ay tutulması ayrılık getirebileceği gibi kavuşma da getirir. Tercihinizi önceden yapın ve kararlarınıza bağlı kalın.

7 Mart 2015’de evlilik alanınızda bir Yeniay doğuyor. Yine şans akıtan Jüpiter’in parmağı dokunacak ve yine aşka yakın hissedeceksiniz. 15 gün öncesinden sonrasına dek yani 1 ay boyunca evlenebilir, nişanlanabilir ya da aynı evde yaşamaya karar verebilirsiniz. 15 Mart’tan itibaren hem yöneticiniz Merkür hem de Venüs evlilik alanınıza güçlü ışınlarını gönderiyor olacaklar. Jüpiter aşk alanınıza bolluk getirirken evlenmek için yılın ilk aylarında oluşan Yeniay’ı değerlendirmelisiniz. Bu yıl evde kalmak yok sevgili Başak. Bu şansı görmezden gelirseniz büyük bir kayıp yaşadığınızı anlarsınız ama daha pek çok kez şans ayağınıza gelecek. Dikkatle okuyun!

6 Ağustos 2015’den itibaren burcunuza yerleşmeye başlayan aşk planeti Venüs, 30 Ağustos 2015’e dek aşk tozlarını üstünüze serpiyor ve kalbinizin aşk için çarpmasını sağlamaya çalışıyor olacak. Romantizm yerine akıl oyunlarını tercih
eden çalışkan Başaklar için bu cümleler fazla havai gelebilir. Üstelik Satürn burcunuzda yol alırken ve her zamankinden daha katı ve ciddi görünmenizi sağlarken. Eğer 29 yaş üstüyseniz, bu satırlar sizin için çok şey ifade edecek demektir. Satürn devinimini bir kez yaşamışsanız Venüs’ün burcunuzu her ziyaretini dört gözle bekliyorsunuz demektir. Aşık olmak, ilişki kurmak için Venüs en büyülü etkilerini gönderir.

30 Ağustos 2015’de bu kez burcunuzda bir Yeniay doğuyor. Jüpiter geriliyor olsa bile Ay ve Güneş’le kuracağı muhteşem açılardan nasibinizi alacaksınız. İlişkilerinize uzun ömür katmak için didinen öğretmen Satürn de desteğini esirgemeyecek. Duygularınızı ifade etmek istemeyecek ve her zamankinden çekingen davranacaksınız. Buna rağmen ve başka bazı engellere rağmen bu Yeniay’da şans sizden yana. Partneriniz baş etmekte zorlanacağınız kadar zor ve güçlü biri gibi görünse de, değişmeniz için yaşamınızda gerekli. Onun size öğretecekleri var. Yaşamınıza katacakları var. Ha di hayatı daha fazla bekletmeyin.
Satürn’ün ciddi görünüş vermesi sizi yıl boyunca zorlamıyor sevgili Başak, zira hem Satürn çok hoş açılar kurarak keyifli bir öğretmen gibi davranıyor size hem de Jüpiter yıl boyunca aşk alanınızda bir ileri bir geri dolanacak. Bunun anlamı: YILIN