Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa burcu erkeği özellikleri

indirBoğa burçları zihinsel renkler ve duygusal renkler arasındaki köprüdürler. Auraları, vücudu çevreleyen açık mavi bir şeritle açık Ten renginin kombinasyonundan oluşur. Kişilikleri akılcı Ten rengi nitelikleriyle duygusal Mavi niteliklerinin zarif bir karışımıdır.

Boğa burçları akılcı, analitik mantıkla sevgi dolu, sezgisel bağlılığı bir potada eritirler. Bu zarif kişilikler sessiz, duyarlı ve destekleyicidirler. Mantıklı Ten renkleri gibi, Boğa burçları de güvence ve istikrarı tercih eder. Evleri onlar için önemlidir. Mobilyalardan duvardaki aile fotoğraflarına kadar sahip oldukları her şeye tutkuyla bağlanabilirler. Konfor ve güven duygusunu severler.

Boğa burçları iniş çıkışlar konusunda daha az dramatiktirler. Boğa burçları zaman zaman hâkimiyetlerini kaybedebilirler, ama onu tekrar geri kazanmakta gecikmezler. Boğa burçlarınin duygusal dalgalanmaları okyanustaki dalgalardan ziyade göl ya da havuzda oluşan dalgaya benzer.
Bu huzurlu insanlardan mükemmel sekreterler ve diğer yardım personeli olabilir çünkü bir yandan ayrıntılarla ilgilenirken diğer

taraftan sakin bir şekilde insanlara yardımcı olmayı severler. İçine kapanık ve utangaçtırlar, bu yüzden daha az göze çarpan meslekleri tercih ederler. Boğa burçları diğer insanlara sakin ve doyurucu bir enerji yollarlar. İnsanlara yardım ederken sakindirler. Etkili terapi uzmanları olabilirler, çünkü samimi ve sabırlı dinleyicilerdir. Verdikleri cevaplar hem somut veriye hem de sezgiye dayanır. Boğa burçları çoğunlukla başkalarının gereksinimlerini kendilerininkinden önde tutar. İnanılmaz derecede fedakâr olan bu insanlar konuklarma karşı güler yüzlü, mütevazıdırlar.

Boğa burçları hizmet etmeyi ve insanları seven kişiliklerdir. Kafalarındaki Tanrı ya da din tasavvuru, insanların dürüst yaşaması, birbirlerini sevip, sabır, anlayış ve şefkatle yaklaşmaları gerektiği üzerine kuruludur. Sezgilerini, mantıkla birleştirebilmeleri diğer insanların onların yanında güvende hissetmesini ve tavsiyelerine güvenmesini sağlar. Mantıkları ve önsezileri sağlıklı bir denge oluşturur.

Gücü ellerinde tutmak için Boğa burçları sezgilerine güvenmeli, sadece gözle görülür kanıta bel bağlamamalıdırlar. İç ve dış algılarını orantılı kullanmak onları dengede tutacak ve sakin, net kararlar almalarma yardım edecektir. Sahip oldukları potansiyelin en üst sınırına çıkabilmeleri için sadece başkalarının değil kendi gereksinimlerine de özen göstermelidirler. Kendi kendilerini eğitmek ve desteklemek olumlu enerjilerini koruma larına yardımcı olacak ve başkaları tarafından kullanılmalarına engel olacaktır.