Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa burcu 2015 falı

logo• AŞK: Partnerinize güven duymak istiyorsunuz. Evli olan boğalar ev ve aile yaşantısını önemseyip mutlu olacaklar. Bekarlar ise sürpriz evlilik kararı alabilirler. 30 Haziranda, 23 Nisan doğumlu boğalar duygularınızı zorlayan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizi korumak sizin için önem kazanacak, onun her isteğini yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Çok çekicisiniz. Aşkta önünüze çıkan fırsatları değerlendireceksiniz. Bulunduğunuz çevre veya kaüldığımz davetlerde bütün gözler sizin üzerinizde olacak. İlişkinizi sahiplenip uygun davrandığınız için aşkta ve evlilikte istediğiniz mutluluğu yakalayacaksınız. Düş kırıklıkları yaşamamak için karşılaştığınız olaylarda hatalı karar vermemeye dikkat etmelisiniz. Cinsellik konusunda yanılgılar olabilir.

• PARA: Sezgilerinize güvenerek üzerinde çalıştığınız işleri başarı ile tamamlayacaksınız. İşinizle ilgili olayda aklınızı kullanarak iletişim kuracaksınız. Beklenmedik fırsatlara ve ani gelişen iş tekliflerine hazırlıklı olun. Endişeli ve kuruntulu davranırsanız, yanlış iş yapabilirsiniz. İşe karar vermeden önce hedeflerinizi saptayın. Sabırlı davranarak gerekli atı lımlarda bulunacak kendinizi güvende hissedeceksiniz. İşle ilgili orijinal fikirlerinizle herkesi şaşırtabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylarda vereceğiniz kararlar için sezgilerinize güvenin. Sizin vereceğiniz kararlar iş yapüğımz kişilerin duygularım etkileyecek. Sevgi isteyen her işte, özellikle kadınlarla ilgili konularda çalışıp, para kazanabilirsiniz. Evinizde değişiklik yapmak için para harcayabilirsiniz.

• SAĞLIK: Günlük hayatta karşılaştığınız durumlar için endişe duyup dert etmemeye çalışın. Yaratıcı çalışmalar yaparak sağlığınızı kazanın. Enerji fazlalığınızı boşaltın. Dengeli beslenmeye özen gösterip, aşırı yağlı yiyeceklerden kaçımn. Metabolizmanızı zorlayan yiyecekler size zarar verebilir. Bedeninizi zorlayan ağır işlerden kaçınınız. Tatile çıkmak, yeni yerler görmek sizi çok dinlendirecek. Fırsat buldukça açık havada rahat ayakkabılarınızı giyerek yürüyüşler yapın. Kaliteli uyku uyumaya özen gösterin.