Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa Burcu 2015 Aşk Sağlık Ve Para Yorumu

logo• AŞK: Partnerinizle olan ilişkinizde kırıcı davranmamaya özen gösterin. Onun sizden gizlediklerini öğrenmeye çalışmanız aranızda gerginliğe sebep olacak. İnatçı davranırsamz bu ay kavga ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Belki de partnerinizden bu nedenlerle uzaklaşabilirsiniz. Uzlaşmacı olursanız sevdiğinizi tekrar kazanacaksınız. İlişkinizde düş kırıklığı ve evliliğinizde mutsuz olacağınız olaylar gelişebilir. Yaşadığınız çevre size ilişkiniz hakkında baskı uygulayabilir ani çıkışlarda ve öfkeli davranışlarda bulunarak sevdiğinizi kendinizden soğutabilirsiniz. Partnerinizde aksi davranarak bunu geri yansıtacaktır.

• PARA: Para kazanmak için araştırmalar yapıyorsunuz. Güçlü sezgileriniz sayesinde isabetli kararlar alıp, kazançlı işlere imza atabilirsiniz. İyimser düşünürseniz sizi yönlendirecek tecrübeli bilge kişilerin deneyimleri size fırsatlar sunacaktır. İşle ilgili yaşadığınız olayları abartıp büyütmemeye gayret gösterin. Kazanç ve kayıpları bir arada yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuz işle ilgili sıkıntılı durumlar meydana gelebilir. Fizik gücünüzü zorlayan kişilere karşı uygulayacağınız tedbirlere önem verin. Aym ikinci yarısında sizi yanılgıya düşürecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sezgileriniz sayesinde bu kişilerin kötü niyetlerini anlayacaksınız. Yakın çevreniz sizi zorlayabilir, kadınlarla iş yapabilirsiniz. Erkekseniz onlardan hoş elektrik alacaksınız.

• SAĞLIK: Sizi zorlayan etkiler yüzünden psikolojiniz bozulabilir. Dikkat, gerilimli ortamlarda bulunmayıp, aklınızın ve duygularınızın karışmasına izin vermeyiniz. Yoga meditasyon yapıp, konum okuyun veya resim yapın. Üzerinizdeki sert duyguları sizden uzaklaştırmak için hoşlanacağınız hobiler edinebilirsiniz. Müzik dinlemek, şiir, konum okumak, spor, yüzmek v.s. gibi sizin çok dinlenmenizi sağlayacaktır. Olayları bütün ayrıntı ve detayları ile araştırmak yorucu olup, sinirlerinizi bozabilir. Temiz havada dolaşıp bol oksijen alm. Dengeli ve yeterli beslenin. Dinlenmek için kendinize vakit ayırmayı da ihmal etmemelisiniz.