Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Birleşmiş Milletler İlluminati Örgütüdür

indir (1)En sonunda, Has Daire, yakın bir gelecekte Amerikan halkı ve diğer demokratik ülkelerin halklarının, Illuminati idaresi altındaki despotik durumun umutsuzluğunun ve sıkıntılarının farkına varacaklarına ve isyan etmeye kalkışacaklarına inanmaktadır. Illuminati üyelerinin en büyük korkusu, yurtsever ve Hıristiyan Amerikalıların, ayağa kalkacağı ve aşağılık totaliter efendileri başlarından atacağı korkusudur. İşte bu nedenle, Newt Gingrich onaylı, Güç Değimi ve Yeni Bir Medeniyet Yaratmak isimli kitaplarında Alvin ve Heidi Toffler, gerçek Hıristiyan ve milliyetçi vatanseverleri, “Karanlık Çağ”lardan kalma ve yükselen üçüncü dalga küresel yurttaşlığa karşı, tehlikeli bir tehdit olarak görür ve şiddetle eleştirirler.

Vatanseverlerden ve gerçek Hıristiyanlardan gelebilecek böyle bir kalkışmayı önlemek için CFR’ın resmî yayın organı Foreign Affairs’de, Roosevelt ve Kennedy’nin eski başkanlık danışmanı Arthur Schlesinger tarafından korkutucu bir uyarı yazısı yayımlandı. “İçe kapanmacı dürtüleri” kızgınlıkla eleştiren ve milliyetçiliğin bilinen tehlikelerine karşı öfkeli olan Schlesinger, Amerika’da bazı insanların Birleşmiş Milletler için gerçek anlamda sorun çıkardığını yazmaktaydı. “BM, kötülük üzere müthiş bir güç sağlayacak, diktatörce bir Yeni Dünya Düzeni kurmaktır. Yeni Dünya Düzeni’ni kurmak ve bu hırslı çalışmalarını başarıya ulaştırmak için Has Daire üyeleri gerekirse, yalan söyleyebilir, adam öldürebilir, hırsızlık yapabilir ve hatta bir toplumu yok edebilirler.

Birleşmiş Milletler, yeryüzünde bu iğrenç insanların otoritesini tesis etmek üzere kullanılan bir araçtır sadece. Şimdiye kadar BM, zayıf ve güçsüzdü. Kararlarını ve tehditlerini yerine getirebilmek için Amerika’nın silahlı güçlerine ihtiyacı vardı. Ama esas amaç, Birleşmiş Milletler’i kendi başına üst bir makam ve güç haline getirmektir. Tüm dünyadaki silahlı güçlerin çoğunun yetki ve imkânlarını BM’ye transfer etmek üzere, kötü niyetli bir plan hazırlanmıştır.

Bu kötü niyetli planı gerçekleştirmek üzere, sadık bir Illumi nati üyesi olan Başkan Bili Clinton, Başkanlık Kararı (PDD) 25’i yayımlamıştır. PDD 25, Amerika Birleşik Devletleri askerî yetkililerinin, Birleşmiş Milletler otoritesi altında yabancı askerî yetkilerin kararlarına uymalarını emreden bir Ulusal Güvenlik Kurulu kararını tebliğ ediyordu. ABD ordularının yabancıların emri altına girmesi, Amerikan tarihinde ilk kez oluyordu ve bu durum Anayasa’ya da doğrudan aykırıydı. Anayasa doğrudan sadece ABD Başkanı’na, Amerikan ordularının Başkomutanlığı yetkisini ve sorumluluğunu veriyordu.

Yeni Dünya Düzeni’nin komuta merkezi olan BM’ye, dünya üzerindeki her ülkede çıkabilecek ayaklanmaları bastırma yetkisi veriliyor ve Yeni Dünya Düzeni’ne secde etmeyen ülkelerin ulusal egemenliğini ihlal etmesine ve hatta işgal etmesine imkân tanınıyordu. Dünya üzerindeki herhangi bir egemen bağımsız ulusun devlet başkanı ya da başbakanı, Illuminati’nin Has Daire’sinin gizli emirlerini ihlal ederse, tıpkı ABD’nin egemen bir ulus olan Panama’yı işgal etmesi ve lideri Manuel tanınacağını öngörmüşlerdir. Hatta ortaya çıkacak bu yara tığın “tek gözlü” olacağı konusunda uyarıda bulunmuşlardır. Bu söylenenlerle, bir dolarlık banknotlar üzerinde bulunan ve İlluminati’nin her şeyi gören gözü Horus’a bir gönderme mi yapılmaktadır? Britarıika Ansiklopedisi’nin ikinci cildinin 1904 yılı baskısında, şu büyüleyici bölümü görürüz:

“Deccal, Muhammedî öğretide de bilinmeyen bir şey değildir. Bu inanç sisteminde ona, sahte ya da yalancı İsa anlamına gelen Dajjal (Deccal) denilir… Bu yaratık tek gözlü olacak, alnında ise CFR, yani kâfir ya da inançsız anlamına gelen harfler yazılı olacaktır.”

1919 yılında, Dış İlişkiler Konseyi’nin (CFR), Başkan Wo odrow Wilson tarafından tohumları atıldığı sıralarda, yardımcısı Albay House ve diğer Avrupalı komplocular tarafından Brı tanika Ansiklopedisinin yayın hakları satın alınmış ve orijinal olarak 1904 yılı baskısının 126. sayfasında bulunan bu satırlar silinmişti. Neyse ki bir gün Orwelci “kara deliğe” atılmasın diye, bu kaynağın orijinal bir kopyası, benim dosyalarım arasında güvenle saklanmıştı.