Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Bilinen Mucizeler

Bilinen Mucizeler


Soğan Mucizesi
Aile içi kavga sonrası ortaya çıkan gergin havayı ortadan kaldırmak için bir soğanı dörde bölün ve her bir parçayı odanın bir köşesine koyun. Bir gün sonra soğan parçalarını toplayın ve elle kıyın (mikser kullanmayın). Kıyılmış soğanları dışarıda toprağa gömün. Bu işlemi beş gün sürdürün.

Zerdeçal Mucizesi
Zerdeçal kalıcı leke bıraktığından bu çalışmayı yaparken dikkatli davranınız. Bir çay kaşığı zerdeçal tozunu bir su bardağına koyunuz ve karıştırınız. Daha sonra bu karışımı bir tavuk tüyü veya geniş bir yaprakla alarak evinizde gerginliğin olduğu veya nazar değdiğini düşündüğünüz cisimlere, odalara, evcil hayvanlara, hatta çocuklarınızın kafalarına serpiştiriniz.

Paspas Mucizesi
Bir odadan negatif titreşimleri atmak ve güvenliği sağlamak için kekik çayı demleyiniz. Daha sonra çayı süzerek bir kova temiz suyun içine ekleyiniz. Kovayı iyice karıştırdıktan sonra içine 1 bardak elma sirkesi katınız ve bu karışımla odanızı paspaslayınız.

Paspas Mucizesi
Nane veya kaşıkotu çayı demleyin ve daha sonra süzerek temiz su dolu bir kovaya bunu ekleyin. Kovayı iyice karıştırın ve bu karışımla yerleri paspaslayın.

yeni “Ev Mucizesi
Yeni bir evde çöreotu arındırma ve koruma, fesleğen bolluk, çam iğneleri ise yeni başlangıç için çalışma yapmada kullanılırlar.
Yukarıda belirtilen bitkilerden birini seçiniz ve iyice demleyiniz. Çayı süzdükten sonra bir kova temiz su içine katarak karıştırınız. Bu karışıma bir bardak elma sirkesi ekledikten sonra yerleri paspaslayınız.

Tarot falı bak sundu…