Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BEBEK VE ÇOCUKLARI KORUYAN MUCİZELER

BEBEK VE ÇOCUKLARI KORUYAN MUCİZELER

Lavanta çiçekleri, beyaz, pembe ve sarı gül yapraklarını bir havanda karıştırın ve pestil haline getirin. Daha sonra bu pestili kurutun. Kuruyan pestili bebeğin odasında yakın.

yeni ay Tütsüsü:
Kasnı otu reçinesi ile anason taneciklerini bir havanda iyice döverek hamur hale getirin. Bu hamuru yeniay zamanı bebeğin odasında yakın.
Arap Öyesi Malzemeler:
Kuru karanfil taneleri Kuru kiraz taneleri Armut çekirdekleri Kırmızı iplik ve iğne
Hazırlanış:
Karanfil tanelerini, armut çekirdeklerini ve kuru kirazları bir gece yumuşamaları için suda bırakın.
Çekirdek ve tanelerini iğneyle delerek kırmızı ipliğe dizin. İpliğin uçlarını bağlayın ve kuruyana kadar güneşte bırakın. Kolyeyi kuruduktan sonra bebeğe takın.
BeBek yastığı
Malzemeler:
Portakal çiçekleri Kediotu
Böğürtlen yaprakları Gül yaprakları Lavanta çiçekleri Papatyalar
Hazırlamışı:
Bitkileri iyice karıştırın ve yumuşak cins flanel yastığın içine doldurun. Bebeklerin bu yastıkla oynarken her zaman başlarında bulunun ve onun yastığı ısırıp emmesine izin vermeyin.
Ateşi olan çocuklara, lavanta ve biberiye karışımıyla doldurulmuş yastıkların iyi geleceğine inanılır. Ayrıca hardal tohumlarıyla doldurulmuş kırmızı bebek yastıkları bebeklerin bağışıklık sistemlerini güçlendirirler. Bebek yastıklarının içine konacak bir baş sarmısağm da onları kötü rüyalardan koruduğu bilinir.

Kıyılmış defne yaprakları ve balmumunu bir havanda iyice döverek hamur haline getiriniz. Hazırladığınız tütsü hamurunu bebek odada yokken yakınız ve daha sonra da camları açarak odayı bir süre havalandırınız.

yeni Kardeş Mucizesi
Yeni kardeşleri olan küçük çocukların kıskançlık hissetmeleri normaldir. Bunu önlemek için bebeğin eline çok az tozşeker sürünüz ve tılsımk kardeşin onu yalayarak yutmasını sağlayınız.