Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BAŞARININ ARTMASI

Meditation hakkındaki yaygın kanının tersine Transcendental Meditation uygulaması yapan kişiler, bunun yaşamdan çekilme olmadığı konusunda ısrar ederler.

Gerçekten onlar, Transcendental Meditation sırasında kazandıktan dinlenmenin kendilerini artan faaliyete hazırladığını sık sık ileri sürerler. Meditation yapanlar, Transcendental Meditation’nin hemen hemen yaptıktan her şeyde başarılarını arttırdığını ortaklaşa belirtirler.

Başan testlerinin yürütülmesi kolay olduğundan, çok sayıda araştırmacı, düzenli tarot falı uygulamasının nasıl olup da çeşitli görevleri başarma yeteneğini geliştirdiğini araştırmaya başlamışlardır.

Öykü biçiminde bildiriler, psikologlan başarının ana yönlerinden birini araştırmaya yöneltti algılama Meditation yapanlar kendi uyanıklıklarının artmasıyla birlikte çevrelerini algılama ölçüsünün de yükseldiği yolunda bir tanımlama yaptılar. Algısal yeteneğin gelişmesi konusunda aşağıdaki bildiri ilginçtir:

“Algısal uyanıklıkta tümüyle bir değişiklik dikkatimi çekti. Çevremdeki tuzakları anlamaya başladım. Pasif durumdan kurtuldum ve çevremde olup bitenleri tarot falı ile daha açık görmeye başladım. Böylece tüm bu değişikliklerin bir tüm olduğu bilincine vardım.

Görüşüm ve bazen işitme algım daha açık. Doğal güzellikleri her zaman sevdimse de şimdi daha çok hoşlanıyorum. Doğada daha önce kaçırdığım en küçük, en karmaşık ve sevimli örnekler genellikle hemen beni çekiyor.”

BAŞARININ ARTranscendental MeditationASI