Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu ve karma

indirBaşak Burcunun karmik görevi, içinde bulunduğu her türlü duruma rağmen hayatında bir düzeninin olmasıdır. Çok fazla sınava tabi tutulsa ve diğer insanlar bu gerçekleşmesin diye önüne engeller koysa da, mutlaka başarması gereken şey düzen inşa etmektir.

Önceki yaşam deneyimlerinde kendisini manevi hayata adamış her türlü modeli tecrübe etmiş kişilerdir. Diğerlerine ruhsal anlamda fayda sağlayan, inancı uğruna fedakârlıklar yapabilen, özveri ve hizmet adına diğer tüm maddi değerleri ikinci plana itebilen ve ruhlara şifa olma misyonu yüklenen davranış modeli ile yaşanmışlıkları fazladır.
Bu yaşamda artık günlük koşturmaca ve iş dünyasının içinde kendine yer edinmesi gerekmektedir. Organizasyon, düzen ve plan gibi işler bu hayatta artık ön planda tutması gereken durumlardır. Yine de öncelik kendisinde değildir ve bu kez de hizmeti daha çok verimlilik esasına dayalı biçimde vermesi gerekir.

Başak burcu ruhuna sahip ve mütevazı tavırları olan bir kişi, ilgi odağı ya da otorite figürü olmak gibi bir çabaya girmeyecektir. Ancak tecrübe ve kusursuz üretkenlik ile ilgili enerjiyi yayabilmesi önemli olacaktır. Bütüne bakan ve müdahale etmemeyi tercih eden gözler, bu kez biraz detaylara odaklanmak zorunda kalacağından, olaylara ve hayata belli bir mesafeden bakmayı, görmeyi bilmelidir.

Önceki deneyimlerinde, yaptığı işlerden eline somut herhangi bir şey geçmese bile, sadece ruhsal tatmin yeterliydi. Bu defa ise elle tutulur, ispatlanabilir ve gözle görülür şeylerin tatminine ihtiyaç duyuyor Başak enerjisine sahip ruhlar. Belli konularda uzmanlaşması ve işini imzası gibi kusursuzca atması gerekmektedir. Her ne yaparsa yapsın hatasız olması ve mutlaka işe yarar sonuçlarla buluşması ana hedef olmalıdır.

Diğer insanların da doğru yolu bulmaları adına vereceği çaba yanlış anlaşılsa da, buna devam edecek ve herkesin kendi en mükemmelini yaratmasına destek olacaktır. Ancak bu aşamada, kendisinin çalışarak edindiği tecrübeler konusunda, diğerlerinin de kendi hatalarından ders almalarına müsaade etmesi önemlidir.

Önceki yaşam deneyimlerinde beden sağlığı birinci önceliği değildi. Zira aslında beden değil de ruh olduğunun farkındaydı. Sağlıklı olma hususu dikkate alınmamıştı. Ancak bu yaşam deneyiminde ruhsal sağlığı tamamlayabilmek adına fiziksel olana da gereken değeri vermelidir. Prensip sahibi olup bir düzene sahip olmanın büyüsüne kendini fazla kaptırıp büyük ve ilahi olan düzeni göz ardı ederse, bu kez de dengeleri ters yöne doğru bozabilir.